Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az eselye, hogy szerencse...

Mi az eselye, hogy szerencse altal nem lettem varandos vagy esetleges gond van a peteeresemmel?

Figyelt kérdés

Azert ide irok, mert fiatal vagyok es nagyon eros bennem a vagy egy gyermek irant. Viszonylag fiatalon, 16 ev es 8 honaposan veszitettem el a szuzessegem, 18 eves koromig vedekeztem kondommal. Azutan volt egy 2 eves kapcsolatom. Ezzel a fiuval az elso alkalommal elszakadt a gumi es egy esemeny utani tablettaval zartuk ki az anyasag lehetoseget. Ezutan ugy dontottunk, hogy a legjobb megoldas lenne, a fogamzasgatlo tabletta. Igy is tortent az elso evben, a masodik evben egyaltalan nem vedekeztunk. A kovetkezo parjaimmal is lefekudtem vedekezes nelkul. A szerelmemmel 8 honapjaem vagyunk egyutt, es vele az elso alkalommal vedekeztunk utana par honapig csak az orgazmus tortent mehen kivul. Most mar ez sem. A kerdesem az lenne, hogy, szerencse amiert eddig nem lettem allapotos vagy allhat az eset mogott kisebb/nagyobb problema? Egyszer volt gombam kb. 3 honapja, semmilyen mas nemibetegsem nem volt.

Koszonom

M.


2009. júl. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 2,5 éve védekezés nélkül nem estél teherbe, ez több lehet, mint szerencse. Sajnálom, ez csak a én véleményem, bár azt nem írtad milyen a gyakoriság.
2009. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel 3 évig egyáltalán nem védekeztünk és most jön csak a baba.
2009. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"csak az orgazmus tortent mehen kivul" Na, ezt nem értem. Nagyon nem. Mi köze van az orgazmusnak a méh-hez?


Ha egy év védekezésmentes szexuális élet mellett sem esel teherbe, akkor orvoshoz kell vele fordulni.

2009. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem meh, hanem vagina, csak azert irtam hulyeseget, mert izgatott vagyok, eloszor kerdeztem ezen az oldalon. Mostanaban meg sokat olvasok hasonlo temaban. Rengeteg minden van amirol nem is tudtam, orvosi velemenyek, meg ahh.. sok tevhiedelem, meg tenyleg sok erdekes dolog is. De pl. nem ertem, hogy miert pont en nem lettem varandos, mikor annyi tizeneves elso alkalommal edesanya lesz.
2009. júl. 23. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A védekezés nélküli szex alatt azt érted, hogy még megszakításos védekezés sem történt? Ha nem történt, akkor sem biztos, hogy bármi bajod lenne. Egyszerűen csak ritkán voltatok együtt, nem peteéréskor, stb. Remélem semmi baj nincsen :):)
2009. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tortent megszakitasos vedelem, gyakran, de az nem 100%-ig biztonsagos.
2009. júl. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!