Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kettő kűlönbőző teszt miért...

Kettő kűlönbőző teszt miért mutat más eredményt?

Figyelt kérdés
xepil tesztcsík halvány pozitiv lett és a gravi hcg meg negatív miért?pedig az xepil 25 érzékenységű a hcg gravi 20-as.valaki volt hasonloan?
2012. aug. 19. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Őszintén remélem hogy csak nagyon -nagyon korán teszteltél, és ezért ott a csík a másik teszten is, csak nem látszik eléggé erősen... Én jártam hasonlóan, sajnos nekem rossz vége lett, de ha egy napon csináltad a tesztet, akkor 2 nap múlva ismételj, lehet hogy a teszt volt rossz. Téves pozitív teszt nincs, ez biztos!!!!!!!!!!

Íme az enyém...: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindkét tesztet reggeli első pisiből csináltad?

ha egymás után csináltad, az lehet a probléma kulcsa.

2-3 nap múlva tesztelj újra, egy harmadik tesztel, akkor az már biztosat fog mondani.

2012. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem egy napon csináltam.tegnap regel az xepil és ma regel a hcg gravi.
2012. aug. 19. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam úgy, hogy a 10-es teszten a második csík halványabb volt, mint az x-epil-en!!

Szerintem csinálj két nap múlva újat x-epillel, ha erősödött, akkor az már csak jó jel lehet!!

Szorítok!! :)

2012. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!