Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni úgy, hogy...

Teherbe lehet esni úgy, hogy a párom tömegnövelő injekciókat kap a vállába? Mennyire káros ez a magzatra?

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt már ilyenben része, írjon kérlek titeket. Még nem tudom, hogy terhes vagyok e, és a párom tömegnövelő injekciót ad magába. Ha így leszek terhes, mi lesz a babóval? Lehet egészséges a gyermekem? Kérlek írjatok! köszike
2008. máj. 10. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a sperma 8 héten át fejlődik, nem 1 nap alatt. Szerintem nem kifejezetten használ a babának, de a terhesség úgyis mindent vagy semmit alapon van (98%-ban) tehát ha árt, el is megy a baba, mert akkor nem tudnak kifejlődni a létfontosságú szervek, vagy hibásan fejlődnek, akkor meg ugye nem életképes. Tehát ne izgulj, mindenesetre ha terhes vagy, kérdezd meg a dokit, és mutasd meg annak az injekciónak a papírját amit a párod nyomat magába.
2008. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veszélyes dolgok ezek!!!! Nem csak a babára, a párodra is!!!!
2008. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak! Talán nem is tudja a párod, mekkora veszélynek teszi ki magát. És garantáltan nem használ a babának sem, bár ebben a korban még vagy nem ágyazódik be a megtermékenyített petesejt, ha nem életképes, vagy korán elmegy. Én biztosan beszélnék erről a párommal.
2008. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha gyereket szeretnétek akkor azonal hagyja abba!Én kondi terembe voltam pultos és a férfiak több mint 90%-a meddő lett emiatt!!!Ugyhogy minnél előbb hagyja abba mert nem lesz siker!!!!
2008. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőknek semmilyen káros hatása nincs. Ne keverjük már össze a szteroidokkal meg mindenféle káros retekkel, amiket némelyik testépítő magába töm.Gondolom a párod is erre szedi. Megnyugodhatsz nem lesz baj.
2008. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, ezt még elfelejtettem leírni neked: A tömegnövelő elsősorban egy olyan turmix por, amelyik kalóriát, fehérjét (más néven proteint) és szénhidrátot is tartalmaz. Ezek az elsődleges fontosságúak, mert komplettek a tömegnövelés alapjainak szempontjából. A "tömegnövelő" kifejezésen leginkább ezeket értjük.

A kalóra fehérje és szénhidrát pedig tudtommal nem szokta a babákat veszélyeztetni. Olvasgass a tesztoszteron. hu-n ha jobban érdekel a téma.

2008. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló, a kérdező injekciót ír! Tehát az tutira nem szénhidrát, amit turmix formájában lenyel az ember, hanem valami sokkal komolyabb.

Mellesleg az efféle injekciók nem csak a spermára lehetnek veszélyesek, hanem a lélekre is. Nemrégiben egy amerikai pankrátor az injekciók mellékhatásaként súlyosan depressziós lett.

Szóval szerintem nem csak a baba-projekt miatt kéne abbahagynia, hanem egyébként is.

2008. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami injekcóként ad be magának az nem táplálékkiegészítő. Az bizony szteroid, ami nagyon veszélyes lehet! Ha magát nem is félti a párod (mint ahogy a legtöbb testépítő nem félti magát), akkor gondoljon a gyerekére! Ha a nagy izmok fontosabbak neki, mint a gyereke egészsége, akkor még nem érett a gyerekvállalásra. Beszéljétek ezt át, mert lehet baj belőle. (Én is konditeremben dolgoztam, láttam érdekes eseteket: volt aki szintén nem féltette magát, amíg tönkre nem vágta a máját... Más meg évekig járt kezelésekre utólag, hogy lehessen gyereke. Tudom, mindenki azt mondja, hogy ő ésszel csinálja. Ráadásul mindenki lát több olyan példát, akinek nincs semmi baja. DE! Honnan tudja, hogy ő is ilyen szerencsés lesz? És azt honnan tudja, hogy a "másnak" ha most nem is, de évek múlva nem lesz komoly baja? Én sok mindent láttam és nem kockáztatnék.)
2008. máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettővel előttem szóló igazat írt, a tömegnövelő por, létezik injekció formájában is. Az pedig messze nem szteroid. Ne keverjünk már össze fogalmakat. Összetétel uaz. De a saját megnyugatatásod érdekében, tudd meg hogy mik az összetevők, és beszélj egy sportorvossal.
2008. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló!LEGÁLIS TÖMEGNÖVELŐ,INJEKCIÓ FORMÁJÁBAN NEM LÉTEZIK!!!!pláne ha magának adja!jobb lenne utána nézni a dolgoknak,mielőtt ennyire biztos választ adsz!ezek a dolgok,nagyon súlyos következményekkel járnak!mind a használóra,mind a leendő magzatra!!!mindenképp beszélni kell egy orvossal,erről az injekcióról!tapasztalatból tudom.
2008. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!