Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensesem elmúlta után 1...

A mensesem elmúlta után 1 nappal voltam együtt a barátommal, gumi nélkül kb 1 percig ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
amúgy védekezés nélkül soha nem csináltuk és azóta sem. aztán baromira felfáztam, lehet, h emiatt érzek néha erős szúrásszerű fájdalmat 2oldalt?éhségérzetem is van és néha hányingerem.(egyébként most érettségizek és az utsó 2 hónapban 5 kilót fogytam) ezután megjött de egész másképp, nem is fájt úgy a hasam, meg inkább barnás volt. azóta 2lilly tesztet csináltam(-) és most megjött rendesen, de nem fáj a hasam, csak PÉ alatt szúr.ez a gyulladás miatt van? ez a lilly teszt mennyire megbízható?
2008. máj. 10. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos kezdem az elején,mint hamarosan az anyukák sorába lépő kismama,akinek szintén lánya lesz:

Ha nem akarsz gyereket,akkor használj gumit!Ha nem akarsz gumit,akkor irass fel gyógyszert,de ne játsz a tűzzel,mert egy gyerek nem játék.

Mivel érettségizel és mint írtad baromi ideges vagy,fel van borulva a ciklusod,és ki tudja hogy éppen mikor merre jár egy érett pete.Amúgy az idegességtől rendetlenkedik a mensid és nem a babától,no meg a fogyás sem a legjobb hatással van a női szervezetre.Éhségérzet,mert nem eszel rendesen.Hányinger,mert ideges vagy.Illetve a felfázás is csak ront a helyzeten.

Summa summárum:nem vagy babás.


Érettségi:3 éve érettségiztem,akkor voltak a tételkilopós botrányok,azóta egyetemsita vagyok.Sok vizsgám helyett újra leérettségiznék minden tárgyból.Hidd el nem akkora dolog az,hogy ennyire tönkretedd magad miatta.Mi lesz veled,ha tovább tanulsz?(Technikusin is vannak féléves vizsgák,sőőt van ahol negyedévente van.)Mélylevegő,és ne izgulj ennyire,mert pórul jár a szervezeted!

2008. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!