Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lesz valaki akkor...

Ha terhes lesz valaki akkor is, a pé-elött kezd el fájni a cici és amikor megjön akkor még mindíg fáj?

Figyelt kérdés
Irjatok tapasztalatokat!!!!Köszi elöre is!
2008. máj. 10. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi elott egy-2 hettel szokott elore fajni a mellem,tehat lehetseges a peteereskor..viszont ahogy megjon a mensim abbahagyja..legalabbis mikor mensiztem...par honapja mar nem hisz terhes vagyok..
2008. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az elso valaszolo vagyok.. az utolso mensi utan folyamatosan fajt nekem tehat ahogy vege lett a mensimnek ra egy par napra megint el kezdett fajni es egy honapra ra tudtam meg hogy terhes vagyok..azutan is fajt nagyon sokaig...most 12 hetes vagyok es most is faj, bar most inkabb a mellbimbom erzekeny..
2008. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyon köszönöm a választ!!Nekem reggel jött meg de semmi görcsölés nélkül!A melleim még fájnak,a multhavi mensim nem jött meg,csak barnázva...!Remélem nemsokára nekem is babám lesz...:)Neked nagyon gratulálok!!Jenny
2008. máj. 10. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!