Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal már 3 éve probálkozun...

Párommal már 3 éve probálkozunk egy babával de sehogy sem jön össze de nagyon félek a szüléstöl. A páromal 11 napja voltunk együtt és belém ment el émelygést érzek ű minden nap alhasi görcsök mint menzesznél nagyon izgulok szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
mire a terhesség végére érsz úgy fogod kívánni a szülést mint egy hűsítő záport a sivatagban
2012. aug. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de szinted mit tegyek??? kérlek minél többen irjatok!! mert nem tudom hogy most babás vagyok vagy nemm!!!
2012. aug. 15. 12:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Émelygés, álomkór, mellfájás és görcsöket érzek majdnem minden nap én szedtem egy ideig fogamzásgátlot kb: 1 évig szerintetek az befolyásolhatja?? nagyon izgulok már nagyon szeretnénk egy kis babát!! mit tegyek hogy megtudjam babás vagyok-e?
2012. aug. 15. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva csinálsz egy tesztet és kiderül. Addig is nyugi, feleslegesen ne túráztasd magad. A szülésen pedig át kell esni, akár életed élménye is lehet. De ha nem, akkor is lesz egy imádott gyereked, eszedbe nem fog jutni a szülésed. De ezen majd akkor gondolkodj, ha kezedben lesz egy pozitív teszt.

Kívánom a legjobbakat!

2012. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemsokára tesztelhetsz. a tünetek amiket leírtál azok lehetnek a terhesség tünetei is, de lehet mástól is!!
2012. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!