Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy még is terhes vagyok?

Lehet, hogy még is terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Pont félidő környékén voltunk együtt, nem védekeztünk, de nem ment el bennem a párom. (tudom-tudom, előváladék) mensim megjött időben rendesen kitartott 6-7 napig, csak egy kicsit volt kevesebb, szerintem a stressz miatt, mert egy 7ig gyomoridegem volt. Szerintetek? Csináltam tesztet is, igaz kicsit bénáztam, de kijött csak a kontroll csík



ha terhes lennék látna már valamit a doki? fogantatástól számoljuk akkor 4 hetes lennék


2012. aug. 13. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a teszt már kimutatta volna, ha terhes lennél.
2012. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok minden szól ellene. Itt nincs baba.
2012. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáltál, tehát nem vagy terhes.

Ilyenkor leválik a méhnyálkahártya, éppen az a közeg, amiben terhesség esetén megtapad a baba.

És nem mellesleg negatívat teszteltél...

2012. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak azért izgultam, mert kicsit kevesebb volt, de hosszra uyganolyan volt mint máskor. nyálkahártyadarabok is távoztak, mint máskor. szval ez akkor rendes mensi volt?
2012. aug. 13. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de attól hogy volt "vérzésed"attól még lehetsz terhes !!!A nővérem "menstruált" és 6 hónapos terhes volt .Minden hónapban volt neki vérzése.és ugyan úgy járt a nőgyógyászhoz a babával minden rendben volt ...szóval...
2012. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, megjött, teszt negatív. Ennyi. NINCS BABA
2012. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nővéred sem menstruált, csak volt egy pici vérzése. Ez nem ugyanaz. (Valószínűleg nem néztél be a bugyijába, hogy mennyi az annyi)

Sok nő szed fogamzásgátlót, használ spirált stb. amik már eleve lecsökkentik a vérzés mennyiségét, így hiába jön nekik terhesen "ugyanannyi", az alapból jóval kevesebb, mint egy normál vérzés.

2012. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!