Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én tegnap lefeküdtem a barátom...

Én tegnap lefeküdtem a barátommal nem védekeztünk! És másnap megjött a menstruációm (pontosan). Lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon minimális az esélye! Mondhatni nulla...
2012. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm:) meg nyugodtam:)
2012. aug. 12. 22:11
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem még korai megnyugodnod, legjobb tudomásom szerint, ha mondjuk aznap esel teherbe, amikor meg kell jönnie, attól még megjön...
2012. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

így igaz, sajna van rá esély.

A kisebbik fiam egy óvszerbalesetből fogant, másnapra vártam a mensit, gondoltam ha nem jön meg akkor még ráérek 72 órás tabit venni, de megjött rendben én meg megnyugodtam, hogy hát akkor minden okés... a köv mensim viszont nem jött meg, akkor derült ki, hogy mégiscsak becsúszott a kis cseles.

Úgyhogy ha biztosra akarsz menni, akkor irány a nőgyógyász, és ezt nem parakeltés miatt írom, lásd az én példámat is!

2012. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
1. vagyok! Ahhoz hogy teherbe essen a mensi előtt egy nappal rendkívüli (spontán) peteérésnek kell lennie. Ez pedig nagyon ritka! Ezért írtam hogy szerintem minimális az esélye...
2012. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ami még fontos tudnivaló,hogy ez volt az első nemi közösülésem. tehát akkor a következő menstruációm érkezésétől vagy esetlegesen nem érkezésétől függ hogy teherbe estem vagy nem ?
2012. aug. 12. 22:17
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyenkor csak azon gondolkozom, hogy miért lett volna olyan rohadt nehéz óvszert használni???
2012. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Talán nem ártana elmenni 72 órás tabiért, ha már kotont nem használtatok.

De megkérdezném, hogy ha nem akarsz gyereket, mi a büdös francért nem vagy képes védekezni?

2012. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de flúgos fúttam van itt!! És miből tartsam el iskolásan? állami támogatásból? Én nem az a fajta vagyok!!!!!! Abban igazatok van védekezni kellet volna de már késő! Én segítséget kértem nem kritikát!
2012. aug. 12. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Én egyelőre megnyugodnék, mert a stressz még rosszabbat tesz. 2-3 hét múlva tesztelnék, akkor mutatja ki kb a teszt. Ha terhes vagy, döntsd el magad mi legyen, ebbe az itt kommentelőknek nincs beleszólása. Ha nem lettél terhes, akkor nagyon adj hálát az égnek, és soha,de soha ne felejtkezz el védekezni, hacsak nem baba a cél!


ÉS a kérdésedre válaszolva..minden lehetséges. De függ attól is, hogy mennyire volt benned, mennyi ideig, ő előváladékozott-e, etc.. ha beléd élvezett akkor esélyes a terhesség mindenképp. Ha csak kevés ideig volt benned, és relatív száraz volt, akkor kevésbé esélyes.


Ez az én véleményem. 21/L

2012. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!