Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket várok! Ha csak...

Véleményeket várok! Ha csak mesterséges megtermékenyítéssel (IVF vagy ICSI) lehetne babátok, hány petesejtet kérnétek visszaültetésre?

Figyelt kérdés
A jelenlegi szabályok szerint maximum 3 petesejtet ültethetnek be.
2009. júl. 21. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én 2-t kérnék, mert ha 3 megmarad az azért sok, bár avn egy barátnöm aki most szült 3-s ikreket spontán lettek és egészségesek csak fáraszto.. no meg anyagilag, de 2-t kérnék, mert az jo lenne ha ikrek, és ugy e lehet hogy csak 1 marad vagy 1 sem..
2009. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kettőt is jól gondold meg, mert nagyon rizikós az ikerterhesség minden szempontból. De sajnos nem lehet előre látni, hányan maradnak meg.
2009. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2
2009. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 Nagyon ritka ,hogy mind a hàrom megtapad ès így nagyobb az esèly arra ,hogy legalàbb egy baba lesz.
2009. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3. Egy percig nem bánnám ha mind a három megtapadna.
2009. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kettőt kérnék. Ha egy marad, az is jó, ha kettő, még az is vállalható. A hármas ikrek szépek, de nagy felelősség, nem beszélve arról, mennyire megviselne a terhesség, pl. toxémia, magas vércukor stb.Mindenesetre sok szerencsét és egészséges kisbabá(ka)t kívánok!
2009. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kettőt kérnék. Sok sikert (és kitartást)!
2009. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 3 kérnék ha tehetném,de ahova én járok csak 2 kapok vissza.
2009. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én oktobeben megyek megtermékenyitésre,2-t vállalok. Ha véletlen nem sikerülne akkor 3-4 honap mulva bevallalnam hogy 3-at ultessenek be. De bizom benne,hogy elsöre sikerül. Bizni kell és nem idegeskedni. Sok sikert!
2009. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a döntésed?
2009. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!