Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmegyek orvoshoz mien...

Ha elmegyek orvoshoz mien vizsgálatokat fognak végezni hogy rájöjjenek hogy terhes vagyok e? Vizelet minta vagy ilyesmi kell?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
En mikor eloszor voltam,vizeletminta volt ott es hasi,mivel nem latszott azon semmi utana huvelyi ultrahang.nekem ennyi volt.
2008. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kézi viszgálat van, megnézte, hogy nagyobb-e a méhem, és puhább-e. Majd hüvelyi UH.
2008. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én először magánrendelőbe mentem és akkor a doki kézzel megvizsgált, és van neki kis UH gépe, amivel megnézte a pocakomat. Aztán 1 hét múlva mennem kellett a rendelőintézetbe és ott vizeletvizsgálat, vérvétel, és hüvelyi UH volt! Utána pedig a védőnőhöz mentem, aki kiállította a kiskönyvemet!

Azóta pedig havonta megyek a dokimhoz, a védőnőhöz és az esedékes vérvételekre és vizeletvizsgálatokra!

2008. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam vérvétel és hüvelyi UH volt, a vérvétel eredményét meg kellett várni (vmelyik hormon mennyisége nagyobb a szervezetedben, ha terhes vagy), az UH pedig már kimutatta a picurkámat, és szívhangja is volt már. Mindez a 6. héten volt.
2008. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!