Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyógyszer kb...

Abbahagytam a gyógyszer kb másfél hónapja Nem jött meg a mensim, már 5 napja késik, viszont a hőm nagyon felugrott. Mi lehet?

Figyelt kérdés
5 napja kellett volna megjönnie, teszt negatív volt tegnap, gondolom a bogyó elhagyása kavart be. Mértem a hőmet egész hónapban, hő szerint 20.-án volt peteérésem is, azóta 37.2 minden reggel, de ma 37.6! Mi ez? Megint peteérés vagy mi?
2008. máj. 9. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem peteérés. Valószínűleg hamarosan meg fog jönni! Előtte egy két nappal mindig leesik a hő!
2008. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, rosszul olvastam, 36,7 nek! Ez viszont lehet baba is, mert olyankor szokott emelkedni a hő! Csak akkor nem értem miért nem lett pozitív a teszted?!
2008. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi terhes tünetem (pedig szeretnénk babát) és hát 4 nap késés után ki kellett volna mutatnia a tesztnek... Nem tudom miért ugrott így fel a hőm... :(
2008. máj. 9. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos valakinek még a 7-8. héten sem mutatja ki!Nyugodj meg mert ha mégis baba van az nem tesz jot ha idekeskedsz!!!Addig mig nincs mensi ott a remény!!!!!!;)

Nekem még csak 2 napja nem jött meg de én nagyon reménykedem nekem már van 2 nega tesztem és annak ellenére még szoritok magamnak és mindenki másnak aki szeretne!!!Sok sikert!

2008. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor pár nap múlva csinálok egy újabb tesztet...
2008. máj. 9. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is kb: 2 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót és nekem meg ilyen fél napokra jön meg és az is nagyon kevés! Szerintem nálad is és nálam is a gyógyszer kavar be!! Ugyhogy nyugodj meg:DD!
2008. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én februárba hagytam abba, múlt hónapba nem is jött meg. Reménykedtem, de a doki mondta, hogy nincs peteérésem, azért nem jött meg.
2008. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

én októberben hagytam abba, és novemberben már a mensi helyett a baba jött :D

nem sok tünetem volt.

és 5-6nap késés után csináltam egy negatív tesztet, majd egy hét után ismétlés, ekkor már pozitív lett:D

sok sikert

28hetes kismama

2008. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!