Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes egy elhalálás...

Lehetek terhes egy elhalálás után ami meghalt a testemben?

Figyelt kérdés
volt párommal voltam együtt 1.5 évig minden rendben megvolt elentem nőgyogyászhoz és a doki mondta hogy megvan duzzadva kérdezte mondta menstrúáció rendben van igen,utána ultrahangra leküldött ott kiderült hogy 10 hetes terhes voltam ami meghalt a testemben semi jel nélkül,imádom a gyerekeket és szeretem volna föleg az akkori párommal,szerelem gyerek lett volna tudom,pont elötte lent voltam balatonon barátaimmal együtt ő pesten dolgozott,munka után elment bulizni kolléganője bevalotta neki hogy szerelmes belé,felhivott elmondta és már vele aludt,telefont eldobtam a szoba végébe nagyon ideges lettem görcsöltem,testem forró volt,lehet hogy ekkor ment el?
2008. máj. 9. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen... valószínűleg a stressz miatt mehetett el. De erre már ne gondolj, pontosan úgysem fogod már megtudni!

De természetesen egy vetélés miatt még lehet babád újra! Csak nyugalom! És pozitív gondolkodás!

2008. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is így végződött az első terhességem, 11 hetesen elhalt a magzat...én is el voltam keseredve, de 7 hónap múlva ismét terhes lettem. 6 hete született meg a kisfiam, aki egészséges és gyönyörű! :-) Neked is sikerülni fog!
2008. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!