Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 30-ik hétben járok. Napi...

A 30-ik hétben járok. Napi többször is igényem lenne/van az orgazmusra. A testemben szétáradó boldogsághormonok vajon hozzásegítenek majd a könyebb szüléshez?

Figyelt kérdés
Már van 2 gyermekem, iszonyatos kínok között hoztam őket a világra. Nagyon félek az ujabb szüléstől, de majd ezt a picit is természetes úton szeretném megszülni. Vajon a testemben addig felgyülemlő boldogsághormonok hozzásegítenek egy viszonylag könyebb és gyorsabb szüléshez? Ez csak legenda, vagy valós tényeke alapul? Az előző 2 terhességem alatt nem éltem egyáltalán házaséletet, a férjem elutasított minden együttlétet. Most nem így van, más a párom és vele nagyon kívánjuk egymást továbbra is, így akár naponta képesek vagyunk többször is egymást ellazítani. kívánom és élvezem a szexet. Vajon a pillanatnyi örömökön kívül másban is segítségemre lesz ez a gyakori orgazmus?
2009. okt. 22. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tudományosan nincs sok valóságalapja, de ha ezt megbeszéled magaddal, akkor tutira segíteni fog a könnyebb szülésben! :) Én megbeszéltem a bébimmel, hogy 5 óra alatt szeretném őt megszülni (az első fájdalomtól kezdve), és 4,5 óra volt az egész. (első baba). SOk sikert!
2009. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, mint a kérdezőé. Nekem ez még eszembe sem jutott, hogy a szülést befolyásolhatja a házaséletünk :) De valószínű, hogy az elégedettség, a kisebb félelem, a boldogság sokat segít majd. Pozitív hozzáállás :)

Könnyű szülést nekünk! :))))

2009. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!