Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után most jött meg a...

Vetélés után most jött meg a menszim 7 hétre és ez a 2. napom. Nagyon erősen vérzek. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hogy mennyire normális nem tudom, de ha megnyugtat nekem is igy volt missed ab után.Azt hittem elvérzek....épp aféle nyaraláson voltam elég rosszul jött ki mert szinte ömlött belőllem.

De ha nagyon nyugtalanit hivd fel a dokit.Ő bizti tudja mi a normális és mi nem.

Puszi 36 hetes kismami

2008. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Hány napig tartott neked ez az erős vérzés? Köszi a választ, boldog babázást kívánok neked!
2008. máj. 9. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne izgulj, teljesen normális, sajna én is átéltem, ugyanúgy missed ab. után, nekem is majdnem 2 hóra jött meg, és az első 2-3 nap volt nagyon erős, ennyi vért még nem is láttam.Maxi tampon+betét fél óráig volt elég.

Ráadásul pont dolgoztam egy lagziban, a legnagyobb nyárban, gondolhatod, ráadásul még be is voltam fájdalomcsillapítózva.

Mindenesetre sztem normális, a következőnél nekem teljesen visszaállt az eredeti, közepes erősségűre.

2008. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiegészítés:ha 5-6 nap után nem enyhül, mindenképp menj el dokihoz, kitartás!
2008. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Már nagyon szeretnék túllenni ezen a dolgon! Minden jót neked!
2008. máj. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!