Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok akiknek a stimuláci...

Lombikosok akiknek a stimuláció sem sikerült írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Ha volt sikertelen stimulációtok utána hogy alakultak a dolgok? Következő alkalommal sikerült? Vagy több sikertelen is volt? Nálam tegnap állította le a doki a rövid protokollt mert nem lett volna értelme folytatni :(. Azt mondta legközelebb a hosszúval próbálkozunk. Most el vagyok keseredve. Mert erre nagyon nem számítottam. Azt hittem simán eljutunk a beültetésig.
2012. aug. 6. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy kérdezek, de miért állította le? Nem nőttek a peték?

Mert én múlt héten hétfőn voltam uh-n (rövid protokoll) és akkor azt mondta a dokim hogy akkor pénteken leszívás de több mint valószínű, hogy éretlenül kell leszívni a petéket! telesen elkeseredtem. Pénteken megvolt a leszívás és láss csodát 15 db-ot szívtak le, amiből 5 volt érett. A többit 1 napig érlelték. És a 15-ből 12 termékenyült meg! Szerdán lesz a beülti.

2012. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Sok sikert a beültetéshez! :) Igen az volt a baj, hogy nem nőttek egyáltalán a tüszők és a nyálkahártya sem vastagodott, sőt azt mondta a doki inkább vékonyodik.
2012. aug. 6. 10:43
 3/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Így már értem. Nekem szerencsére az endometirum hétfőn volt 7,5 mm. Az már csak vastagabb lett remélem.
2012. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem 1 alkalommal volt. Az történt, hogy az egyik oldalon egyáltalán nem akartak nőni a petesejtek, a másik oldalon viszont 1 db már nagyon túlnőtt, így leállították az egészet, mert ez legfeljebb inszeminációra lett volna jó az orvos szerint.
2012. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És a következő stimu sikeres volt?
2012. aug. 8. 16:20
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is nagyon el vagyok keseredve. Tegnap voltam első uh-on, 7 nap stimulálás után és csupán 3 tüszőm van, egy nagyobb és két kisebb, de nekem nem állították le, ma este tüszőrepesztő, pénteken leszívás. Remélem, lesz mit.Nagyon izgulok, nekem ez már a második lombik, ez első is ilyen nehezen ment de ott csodák csodájára 3 tüszőből 5 petesejtet tudtak nyerni amiből lett 2 szép embrió. Meg is tapadtak de végül elveszettem őket.nagyon sajnálom, tdom, mit érzel, de bízz abban hgy legközelebb más hormonokat adnak és akkor minden rendben lesz.
2012. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy elvesztetted őket :(. Sok sikert az újabb leszíváshoz és beültetéshez :) Hallottam olyat hogy a kevesebb petesejt általában jobb minőségű. Reméljük nálad is így lesz. :) Én is azért vagyok elkeseredve, mert erre egyáltalán nem számítottam. Arra fel voltam készülve hogy a beültetés esetleg nem sikerül, de hogy el sem jutunk odáig azt nem gondoltam volna :(.
2012. aug. 8. 19:25
 8/23 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel, az első lombiknál engem is villámcsapásként ért, hogy alig vagyok stimulálható.Erre én sem számítottam, sokat sírtam és fel voltam rá készülve hogy nem lesz mit leszívni. Végül mégis csak lett. Rettegtem attól, hogy nem jutok el a beültetésig. És most megint ugyanaz a helyzet, ez borzasztó érzés. 37 éves vagyok (2 napja) és a hormonértékeim kimerülő petefészekre utalnak. Valószínű, emiatt kínlódok ennyire.
2012. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked nagyon, a kevés is jobb mint a semmi. :) Én 32 vagyok és az én hormonjaimmal minden rendben volt amúgy, ennek ellenére nem sikerült.
2012. aug. 8. 22:54
 10/23 anonim ***** válasza:

4-es voltam.


A leállított stimu után a következő sem volt sikeres (2-t ültettek be, de ben tapadtak meg), viszont az utána következő már igen. De akkor 12 petesejtet tudtak leszívni és abból 8 db megtermékenyült. 4-et ültettek be és végül hármasikreim lettek :-))

2012. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!