Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, nem lombikosok,...

Lombikosok, nem lombikosok, segíthetek?

Figyelt kérdés
Szeretném megosztani Veletek a boldogságunkat, évek alatt sok jó tanácsot kaptam innen, s most én szeretnék "segíteni", s egyben reményt adni annak,aki vár a csodára. 5 év, 5 sikertelen inszemináció, sok-sok lombik, méhenkívüli, vetélés után amikor már úgy éreztem, elfogadom a sorsot, elindítottuk az örökbefogadást, megtörtént a CSODA! 5 hét 2 napos várandós vagyok, és egy aprócska pöttömcsoda kapaszkodik odabent:) Leírhatatlan a boldogságunk,bár tudjuk,még csak óvatosan örülhetünk, de a jelennel akarunk csak foglalkozni és mi most nagyon-nagyon boldogok vagyunk! 3 aprócska beültetett manóból van most egy a pocakban. Lányok, mindig aggódtam a tünetek,nem tünetek miatt, 2010 óta lombikozunk, elhihetitek,van tapasztalat a hátam mögött! Tényleg nem érdemes tüneteket keresni, mert minden amit érzünk eleinte a stimuláció miatt van, és egyezik a mensi előtti tünetekkel, de még mennyire! Nálam ET.+6.napon pecsételés, előtte tojásfehérjés nyákom lett (holott azt mondják,ez a mensi tünete,mert előbb válik le a méhnyálkahártya), Utrogestant használok,tehát nem volt számomra nem egyértelmű,hogy milyen a nyák...el is keseredtem. Kíváncsiságból méregettem a hőmet...Napi 6 Utrogestan mellett sosem ment 36.4 fölé...ET.+8.nap , ET.+9.nap vérzés, negatív teszt, doki látott, vérzés ellenére szép méhnyálkahártya. ET.+10.nap, vérzés megszűnt, egy egy pecsételgetés csak, majd ET.+11.nap halvány pozitív teszt. Innentől kezdve naponta teszteltünk, és csak erősödött a két csík:) Mellfeszülés transzfer után volt, majd elmúlt!!! és most kezdődik csak újra, érzékenyek, de ez csak azután,hogy pozitív lett a teszt, fáradtság, és enyhe émelygés, de mint írtam, csak a pozitív tesztek után kezdődött. Tegnap ultrahang, és méhen belül már látszik a petezsák:) Még csupán óvatosan örülünk, de hátha reményt adnak soraim. és még egy érdekesség, számtalan lombik alatt, számtalan variáció, elsőnél 2 hét fekvés, nem sikerült, 2.lazábban, sikerült, negyediknél lazábban sikerült, csak sajnos elvetéltem. Most: transzfer után (Pécsiek vagyunk Tapolcára járunk),3 órás zötykölődés hazafele autóval, Marcaliban Tescoban bevásároltunk, transzfer utáni naptól sétáltam, tettem-vettem,nem feküdtem, és visszamentem dolgozni múlt hét csüt.péntek, és a héten egészen tegnapig. Kérlek örüljetek Velünk, és nem szabad feladni sosem, igenis fel kell állni a kudarc után, és elhinni, sikerülhet!
2012. júl. 26. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok:)) Nekünk három beültiből egy sem sikerült, majd spontán még is megtörtént, és pont akkor amikor a legtöbbet túlóráztam, buliztam:)) majd a második is spontán jött, most dolgozunk a harmadikon. Átérzem a boldogságodat, nagyon-nagyon boldog és problémamentes várandóságot kívánok:))Jó, hogy leírtad mert sok nőnek adsz reményt ezzel:)
2012. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönjük:)
2012. júl. 26. 07:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék csatlakozni az előttem szólóhoz és veled együtt örülök!! Mi sem bizonyítja jobban hogy nem szabad feladni és ha néha nagyon nehéz is de ki kell tartani mert "beérik a gyümölcs"!! Szívből kívánok Nektek jó egészséget!!!
2012. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Neked is köszönöm szépen:)
2012. júl. 26. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szívből gratulálok neked!!! Veled együtt örülök a boldogságodnak, és való igaz, mindíg sikerülhet!!! Csak néha nagyon nehéz elhinni, és nagyon nehéz várni... nyugodtanak maradni... nem rágondolni, mikor az orvos is azt mondja, a legtöbb amit tehetünk, hogy nagyon akarjuk azt a babát.... Szóval igen, csodák márpedig léteznek!!!! Gratulálok még egyszer, és erőt adsz sok embernek azzal hogy ezt leírtad, hidd el! Vigyázz magatokra, eseménymentes, boldog, békés babavárást neked!!!!! :)
2012. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira jó,hogy így örültök velünk, értünk, nekünk, köszönjük szépen! Tényleg azért gondoltam,hogy leírom ide a saját kis történetemet, mert hátha erőt tudnak meríteni belőle azok akik hosszú-hosszú küzdelmet vívnak egy kisbabáért!
2012. júl. 26. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! Nekünk is hasonló a történetünk, de már itt van velünk a kisfiunk :)
2012. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!