Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem volt teljesen átlátszó...

Ha nem volt teljesen átlátszó a nyák, akkor nem is volt ovuláció?

Figyelt kérdés
Még az elején vagyunk a próbálkozásnak (3 hónap), de mivel a tabletta után nem állt rögtön helyre a ciklusom, a nőgyógyász azt tanácsolja, hogy figyeljem magam. A hőmérőm pár napja megadta magát, úgyhogy a hőgörbe csak következő hónaptól aktuális. Figyeltem a méhszájam, és a nyákom, az utóbbi napokban a mellem eléggé fájt, a méhszájam felszállt és felpuhult, a nyákom is nyúlóssá/tojásfehérjéhez hasonlóvá vált, de nem lett teljesen átlátszó, hanem maradt fehéres. Ez azt jelenti, hogy nem is volt ovulációm, vagy nem függ tőle? És az baj, ha nem a tankönyvi időben volt a tüszőrepedés (olyan 17-18 nap körül)?

2012. aug. 4. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem attól mert nem volt teljesen átlátszó attól még bőven lehetett. Neken például mindig mibden hóbapba megvolt a szép tohásfehérjés ragacson kivéve azt a hónapot amikor teherve esten. Azt hittem,hogy nem is volt peteérésem erre tessék baba is lett:)
2012. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ezt aztán gyönyörűen megírtam..de remélem érted:)
2012. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!