Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem miért nem válaszol soha...

Nekem miért nem válaszol soha senki a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Már nem az első kérdést teszem fel és soha nem érkezik válasz. Minden kérdést elöttem és utánam is megválaszolnak nagyon sokan csak éppen az enyémre nem jön válasz! :( Annyira nehéz kérdéseket teszek fel???? Vagy miért??? jobbanmondva, amikor egyszer azt kérdeztem , hogy halvány pozitiv a tesztem, időntúl , akkor ez pozitiv-e, na arra jött vagy 20 válasz! A "normális kérdésekre miért nem válaszol senki?? Legutolsó kérdésem ez volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ez is nehéz kérdés, vagy profnak kell lenni, hogy megtudja valaki válaszolni?


2009. júl. 19. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
én a helyedben kikezeltetném a tojcsis folyásodat, fúj
2009. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne foglalkozz ezekkel! Napjában huszan írják, hogy tojcsis folyás, azokat mégsem hurrogják le. Nagyon sok kötekedős ember van itt. Nem kell velük foglalkozni! egyesek csak szimplán bunkók. Engem is bánt, hogyha valaki feltesz egy kérdést, vagy segítséget kér, azonnal neki esnek vagy huszan. Pl. amikor tizenévesek írják, hogy lehet, hogy terhesek lettek. Mindenki azonnal leszedi a fejüket. Igazuk van, tényleg felelőtlenek, hogy először szex és csak utána kezdenek gondolkodni, meg nálam az veri ki a biztosítékot, hogy tényleg nem néznek bele abba a biosz könyvbe, vagy nem olvasnak utána a neten és fogalmuk sincs a saját testükről. De ha már baj történt, szerencsétlen segítséget kér, hogy mit tegyen és erre azt kapja, hogy te hülye kis kurv*! Remélem terhes leszel, mert megérdemled. Na én az ilyentől akadok ki. Jó, meg kell fedni, mert tényleg hülye volt és éreznie kell a súlyát a felelőtlenségének, de egyesek már tényleg nagyon rosszindulatúak. Szóval itt ilyen emberek járnak és sokszor kismamák. És azon szoktam gondolkodni, hogy ilyen lelkű, mások iránt közömbös vagy rosszindulatú nők milyen anyák lesznek majd?


Bocs, hogy ilyen példát hoztam fel, nem ide tartozik, csak a te példádon, most ez eszembe jutott és kibukott belőlem.


Azért nem válaszolnak az ilyen kérdésekre, mert valószínüleg nem volt ilyen tapasztalatuk, és nem tudják a választ. A gagyi kérdésekre meg azért válaszolnak kismillióan, mert arra tudják a választ, bár arra elméletileg még a hülyének is tudni kell. Ennyi. Végülis nézd a jó oldalát, nem kapod a hülye válaszokat. Igazuk van egyeseknek, hogy talán tényleg csak az orvos tud válaszolni az ilyen jellegű kérdésekre, de lehet, hogy még ő sem.


Én itt néha olyan hülyeségeket olvasok egyesektől, hogy ketté áll a fülem. Van aki határozottan állít olyan dolgokat, amelyek egyszerűen nem történhetnek meg, de ő biztos benne, hogy az úgy van. Van, aki pedig elhiszi. Erre azt mondom, hogy egy bolond százat csinál. Pl. idézem: "fogantatás után nem kell várni 2 hetet, ki mondta ezt a hülyeséget?" Ezt valaki írta valamelyik nap.


Tehetjük itt fel a kérdéseinket, de csakis óvatosan, mert végülis tényleg nem vagyunk orvosok és isten ments, hogy félrevezessünk másokat vagy félrevezessenek minket. Nem szabad mindent készpénznek venni, amit itt egyesek összehordaka.


Én tudom, hogy ezt te is vágod és talán nem csak neked szól, amit írtam, hátha elgondolkodtat valakit. Mindenesetre tényleg csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy ne vedd a szívedre, semmi értelme!


A kérdésedre én sem tudom a választ ezért nem is akarok butaságot írni. Sógornőmnél volt olyan, hogy talán már a terhesség kialakulása után nőtt nála ciszta (de lehet, hogy előtte) és így vitte végig az egész terhességét és nem volt baj belőle. Szerintem minden szrevezet más és ami valakinél lehetetlen, lehet hogy másnál lehetséges.


Bocs, hogy hosszú voltam.

2009. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!!! :) Aranyosak vagytok! Persze van , aki nem volt aranyos, de azt azért látom le is pontozták. Szóval nem vártam én doktori disszertációt, csak azt hogy kinek milyen tapasztalatai voltak. Mert azért a ciszta nem olyan ritka dolog, tehát valószínű van tapasztalat is. A dokim azt mondta, hogy ebben a hónapban valószínű nem lesz pém, de én reménykedtem azért, na meg a tegnapi tojcsis folyás elbizonytalanított. Ezért kérdeztem meg. Ezek a válaszok nagyon is megfelelnek számomra, mert mint írtam nem tanulmányt szerettem volna.

Mégegyszer köszönöm!!! :)

2009. júl. 19. 19:38
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
látod? aki nem aranyos, azt le is pontozzák, te írtad. mennyire reális már a pontozás? ugyanmár...
2009. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem is kell aranyosnak lenni, de bunkónak sem!!! Nem azzal van a baj, hogy valaki nem pozitiv dolgot ír, hanem például a TE stilusoddal!! Na azt pontozzák le!! Gondolom Te mindenkihez ilyen "kedves" kommenteket írsz, azért állsz 60%-on, mert azért ha megnézed a többieket, ritka akinek ilyen kevés %-a van. És nem azért mert nyalizunk egymásnak, mivel nem is tudjuk ki ír. És engem sem érdekel a %, mert persze irja le a véleményét mindenki, de ne sértegesse a másikat senki. Valamilyen szinten azért elmond valamit a komment írójáról. Én egyébként nem is szoktam szavazgatni, csak akkor, ha valakinek nagyon tetszett a kommentje, negativan meg nem is szoktam. Ennyit erről.
2009. júl. 23. 08:12
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
én nem voltam bunkó, te viszont igen. kioktató vagy, meg kismillió felkiáltójellel fejezed ki az indulataid. keress fel egy pszichiátert, mert lehet nem csak szervi oka van a teherbe nem esésednek. és nem bántásból mondom, bár úgyis annak veszed. kár, hogy a kérdést nem lehet pontozni, a sok kérdőjeled hidd el, a te százalékodat sem emelné és talán az a te szemed is felnyitná.
2009. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én kérdéseimre sem válaszol senki :(
2010. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!