Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem miért nem válaszol soha...

Nekem miért nem válaszol soha senki a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Már nem az első kérdést teszem fel és soha nem érkezik válasz. Minden kérdést elöttem és utánam is megválaszolnak nagyon sokan csak éppen az enyémre nem jön válasz! :( Annyira nehéz kérdéseket teszek fel???? Vagy miért??? jobbanmondva, amikor egyszer azt kérdeztem , hogy halvány pozitiv a tesztem, időntúl , akkor ez pozitiv-e, na arra jött vagy 20 válasz! A "normális kérdésekre miért nem válaszol senki?? Legutolsó kérdésem ez volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ez is nehéz kérdés, vagy profnak kell lenni, hogy megtudja valaki válaszolni?


2009. júl. 19. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
valószínüleg azért, mert senkinek nics kedve számolgatni. jobban szeretik, a konkrét kérdéseket. Meg, nagyon sok ilyen kérdés volt már...
2009. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lehet így diagnózist adni. Mindenki másképp működik, van akinek vannak folyásai, van akinek nem, van akinek ilyen, van akinek olyan...stb.

Miből gondolod, hogy bármit lehetne pl. az előző kérdésedre válaszlni?

Ha ilyen dolgokat szeretnél tudni, akkor szépen menj el a dokidhoz és beszéld vele végig a dolgokat.

2009. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Légyszives akkor linkelj ide nekem ilyen kérdést, ha olyan sok volt már, mert mielött felteszek egy kérdést mindig utána nézek, de ilyennel nem találkoztam még. Azért is tettem fel. Tehát a kérdésem az lett volna, hogy lehet-e tüszőrepedés cisztával? Egyébként ezen mit kell számolgatni?? Meg az ostoba pozitiv, vagy negativ-e most a tesztem kérdés, ami naponta kb 40 van, arra akkor miért válaszolnak sokan, abból van a legtöbb.
2009. júl. 19. 10:30
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok dokihoz. Lassan többet, mint a közértbe. :( Tapasztalatokra lettem volna kiváncsi. De mindegy!! Majd legközelebb olyat kérdezek, hogy megjött a vérzésem terhes lehetek azért? Erre biztosan jön válasz. :(
2009. júl. 19. 10:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne, ha kapnál 20 hülyeség választ?

A doki nem tud arra válaszolni, hogy lehet-e tüszőrepedésed cisztával?

2009. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a peteérés, vagy tüszőrepedés szót a keresőbe, nagyon sok kérdést találsz...-első voltam
2009. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt mindkét petefészkemen ciszta pár évvel ezelőtt, nem védekeztünk párommal kb 1 éven keresztül, sokat szeretkeztünk, bármikor összejöhetett volna a baba, de nem tette. Mindketten nemzőképesek vagyunk, az tuti. Nekem semmi tünetem nem volt a cisztától, végig azt hittem, hogy rendesen menstruálok és van tüszőrepedés, de én akkoriban nem vizsgáltattam ki magam, másfél évvel később pedig már felszivódtak a ciszták maguktól, akkor meg már azért nem tudtuk visszamenőleg ezt kideriteni. De baba nem lett, az tuti. Szerintem igaz, hogy ilyen kérdésre csak doki és kivizsgálás adhat rendes választ, én csak a saját tapasztalatomat akartam veled megosztani. Azóta nekünk stabilizálódott az életünk, elmúlt a stressz, nincs ciszta, (más a párom), és az első nem védekezős hónapban megfogant a baba, szóval nálad is lehet ilyesmi a helyzet.
2009. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ciszta mellett is lehet peteérés és tüszőrepedés is!Függ a ciszta helyétől és a nagyságától is!Mert ha a méhedben van,akkor megnehezitheti a beágyazódást,ha pont ott akarna a megtermékenyitett petesejt beágyazódni!Ez sajnos nem irányitható!De ha ennyit jársz a dokihoz,akkor ő nem világositott fel ilyenről?Vegyél méhpempőkapszulát vagy barátcserjét,azt closty mellett is szedheted,visszaszoritja a ciszta munkáját és segiti a megtermékenyülést és beágyazódást,de a barátcserjét terhesség esetén már nem lehet szedni,de a méhpempőt igen!

Remélem minél előbb teherbe esel,sok sikert!

2009. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szia,en 5cm-es ciszta mellett estem teherbe,most 34 hetes kismama vagyok.A verzeseim rendszertelenek voltak,volt,hogy 2 honapig meg se jött.Azota a ciszta magätol felszivodott.Minäl hamaräbb legyen babad.
2009. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
ha olyan sokszor jársz dokihoz, akkor miért nem tőle kérdezed ezt meg? szerinted egy egyszerű anyuka/kismama tud ilyenre válaszolni?
2009. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!