Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat ez terhességre? Ma...

Utalhat ez terhességre? Ma van a 26. napom, és reggel óta erősen szurkál a jobb petefészek(? ) környékén. A hőm fent van 36,9 (peteérés előtt 36,6 szokott lenni).

Figyelt kérdés

Mensi előtt görcsölni szoktam, az jelzi, hogy meg fog jönni. Viszont ilyen szurkálást ezen a tájékon még sohasem éreztem.

Van pozitív ovu tesztem, akkor együtt is voltunk párommal (előtte és utána is!) ...és már nagyon szeretnénk a Picit!


2008. máj. 8. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem gratulálok!

Nekem is így kezdődött, de ha túl nagyon szeretnéd akkor lehet csak az miatt érzed.(álterhesség) Kb 3-4 nap múlva a terhességi tesz kimutatja, mert az orvos csak 2-3hét múlva láthatja.De ha poz., akkor irány a doki!!! Én most kezdtem a 9. hetet. Szia!!

2008. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és majd elfelejtettem !! Már most kezdd el szedni az Elevitet, annak az osszetétele kicsit jobb mint a Gravida.
2008. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lassan gratulálhatunk. :)

Amúgy én meg pont azt hallottam, hogy a Gravidia modernebb, mint az Elevit, és a Gravidiában van jód is.

2008. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elevitet szedek már több hónapja, nekem az "segít". :)

Viszont most elkezdtem cseppekben barnázni... akkor gondolom ez azt jelenti, hogy meg fog jönni?????? :((((

(A múlt hónapban fél napig volt vérzés, utána 2 napig kis barnázás, 1 hét múlva teszteltem, ami negatív lett.)

Nem tudom mit csináljak...

2008. máj. 8. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is voltam már hasonló helyzetben..a szurkálást is éreztem, a hőm is fennt maradt egészen a menstruáció napjáig..nem lett baba. Előző hónapban a 26. naptól két napig volt barnázás majd megjött rendesen.
2008. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!