Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációnk volt reménykedh...

Inszeminációnk volt reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Már 4 éve szeretnénk babát.Ápr. 26-án volt az első inszeminációnk. A ciklusaim 27,28 naposak. Tegnap kellett volna megjönni 28.nap, de idáig semmi. Tegnap du és ma reggel(clearblue) csináltam tesztet, ami negatív lett. Se barnás folyásom se vérzésem nincs.A hőm ma reggel 37. Pici haspuffadásom van, illetve tegnap reggel volt mindjárt megjön érzésem. Más tünetem nincs. Teljesen el vagyok keseredve. Ti mit gondoltok reménykedhetek még? Előre is köszi a választ mindenkinek.
2008. máj. 8. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A hőd még elég magas, utalhat babóra.

Az, hogy nincs barnás folyásod, nem jelent semmit, nem mindenkinél jelentkezik, hogyha sikerült a baba.

Haspuffadás is jellemző.

A mindjárt megjön érzés, szintén.

Az, hogy a teszt neg. nem jelent semmit, lehet, hogy kevés még a HCG a szervezetedben. Vár még pár napot, és ha akkor sem jön meg, tesztelj.

Szorítok!

2008. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Leírnád milyen az inszemináció és meddig lehet fekve maradni?Nekem lehet, hogy holnap lesz

2008. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Abszolut nem vészes, kicsit kellemetlen. Lefekszel az asztalra, bevezetnek egy csövet a méhüregbe és azon keresztül fújják be a spermát.Nekem csak az volt kellemetlen amikor a méhszájat fogta meg a doki.Kb 15 perc az egész és utána még 15 percig kell ott feküdni. És a várakozóba még fél órát ülni. Sajnos nekem 4 nap késéssel megjött, nem sikerült. Neked sok szerencsét kívánok.Kitartás.

2008. máj. 12. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Megvolt tegnap.Nem volt kellemetlen.Azt furcsálom,hogy nem kellett feküdnöm utána egy percet sem.Így is jó?

Azt mondta az orvos nem folyik ki.

2008. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy úgy is jó, azt nem tudom. Nekem sem folyt ki semmi.sok szerencsét.
2008. máj. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!