Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik pontosan ez a...

Hogyan működik pontosan ez a hőmérősdi? Mikor mennyinek kell lennie a hőmérsékletemnek? Van jelentősége, hogy hol mérem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Van jelentőssége hogy hol méred.Teljesen más értéket ad.Nekem még az sem volt mindegy hogy milyen hőmérő.Most higanyosat használok, és szájban mérem.A lényeg hogy peteérésnél leesik, majd felmegy a hőd egy pár tized fokot.Ez mindenkinél más.És ha összejön a baba akkor 37-fok körüli a hő.De ha megjön akkor vissza esik.Jó példagörbék vannak a [link] oldalon
2008. máj. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok véletlenül rosszul írtam [link]
2008. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az is fontos, hogy minden reggel ugyanabban az órában mérd meg a hődet. Lehet szájban nyelv alatt,v. hüvelyben. Én mindig higanyossal mértem, megbizhatobb.
2008. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!