Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzeszem, terhesség?

Késik a menzeszem, terhesség?

Figyelt kérdés
hétfőn kellett volna megjönnie,de ma már csütörtök egy pici kis pecsételen és apró pici has fájáson kívül nincs semmi jel arra hogy most megakarna jönni,tegnap az egész napot végig tudtam volna aludni,a bal cicimbe bele bele nyilal időnként és fehér folyásom is van vagy 2 napja!Besikerült volna a baba?Megszakítással védekeztünk kivéve 1x!De félre értés ne essék ha besikerül a baba örülünk neki:) csak még orvoshoz nem tudok elmenni csak hétfőn,addig is vmi tipp jól jönne,jah és most pici hányingerem van
2012. aug. 2. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszt?
2012. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a faluban lévő voltban elfogyott a készlet pénteken jön árú addig is szeretnék vmi kis segítséget,hogy ez lehet-e jele van -e egy pici reményem
2012. aug. 2. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem bírnám ki addig, irány a város és vegyél tesztet! Addig is nehéz lenne itt jósolgatásokba bocsátkozni. Nagyobb valószínűsége van a pozitív eredménynek egyébként ha hétfőn kellett volna megjönnie és ma már csüt. van. de ez csak feltételezgetés addig amíg nincs teszt.
2012. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül ha a jelekből erre következtetek,jah és a rengetek pisilésről már nem is beszélek:/
2012. aug. 2. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
50-50% az esély a babára. csinálj tesztet mert a tünetek nem jelentenek semmit sem.
2012. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!