Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 27.napon, szombatra nem várnám. Eddig minden hónapban a peteérés után fájtak a melleim, egészen addig, amíg meg nem jött. Ebben a hónapban viszont csak ma kezdett el fájni. Szerintetek terhes leszek, vagy csak később lett volna a peteérésem. (ovu teszttel elvileg volt). Holnap reggel tesztelhetek 12,5-el, vagy korai még?
2012. aug. 1. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Tudom nehéz,de szerintem várd meg a hétvégét a teszteléssel.

Szorítok!!!!

(Légyszi Te is nekem és holnap tesztelek-kedden kellett volna megjönni és még semmi)

2012. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni és ne legyen igazam de én is azt hittem sokszor hogy terhes vagyok,pedig nem fájt a mellem.Egyszer azt mondta az egyik ismerősöm hogy higgyem el cicifájás nélkül nincs terhesség.Hát igaza lett.A fura pont az volt hogy nem mensi előtt pár nappal kezdett el fájni a cicim hanem rögtön peteérés utántól.

Kívánom hogy neked cicifájás nélkül legyen babád,de én kevést esélyt látok rá,az alapján amit leírtál.Majd írd meg az eredményt.

2012. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi az offért, de van terhesség cicifájás nélkül...

9 hetes terhes vagyok és semmi tünetem nincs, semmi alatt azt értem, ha nem halljuk a szívhangját akkor nem hisszük el, hogy ott van. Elmaradt a mensim csináltam tesztet pozi lett.ennyi volt minden tünet.... Én megvárnám a hétfő keddet a teszttel, nekem csütörtökön kellett volna megjönnie hétfőn csináltam tesztet egyértelmű volt és nem idegeskedtem feleslegesen...

2012. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok

nekem immár a sokadik hónap hogy megint nem sikerült, de sok sikert nektek!!!!!

2012. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!