Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
27-ére nem vártam, nem is jött. Csináltam tesztet 29-én, 31-én (ma), mindegyiket reggel és mindegyik negatív lett. Nem érzem úgy, hogy meg kellene jönni-e, és azon kívül, hogy néha fáj a hasam és a jobb (de csak a jobb) mellbimbóm, érzékeny semmi tünetem nincsen. Lehetek terhes, vagy ha nem akkor mitől késhet. Nem rég hagytam abba a fogamzásgátlót (1 hónapja), lehet hogy az miatt nem jött meg időben? Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. júl. 31. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a fogamzásgátló abbahagyása miatt késik. Bár lehetett később is a peteérésed.
2012. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, ha a héten nem jön meg, akkor jövő héten elmegyek dokihoz.
2012. júl. 31. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább a fogamzásgátló lesz a ludas!

Nekem 9 hónapig nem jött meg magától, miután abba hagytam.

2012. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9 hónapig? Előtte meddig szedted?
2012. júl. 31. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipiben vagyok mint te, én 24-re nem vártam, nem is jött, előtte hagytam abba a gyógyszert. 19-én volt pé, volt is szex, 29én volt egy -teszt. Azt írták nekem, hogy korai volt még. Holnap reggel csinálok mégegyet, bár exepilem van, arról sokan írták, hogy béna (korai szakaszban még nem biztos hogy mutat). EGyébként pco-s vok, nekem sincs mensim, csak ha gyógyszert szedek.Viszont már a harmadika bébire várok, hogy összejöjjön!
2012. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hogy-hogy 24-re nem vártad, ha csak 19-én volt pé-d? Az 5 napos luteális fázis nagyon rövid lenne, a 12-16 nap a normális, szóval átlagosan 14 nap. Szóval ha tényleg akkor volt pé-d, akkor csak augusztus 2-a körül kellene megjönnie.
2012. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én az első tesztet Gravi-hCg-vel csináltam, a másodikat Gabriel teszttel. Az, hogy milyen vélemények vannak egy-egy tesztről elég változó, mindegyikről mondanak jót és rosszat is. Majd írj, ha csináltál tesztet!
2012. júl. 31. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok: fene tudja, elvileg 24én kellet volna megjönnie, de mint mondtam pco-s vok, peteérésem tulképp van, az én problémám az, hogy nem tud kilökődni. Ha nem szedem a gyógyszert, a petefészkeim megnagyobbodnak, mert ott gyűlnek, vagy mi. Egész hónapban 2*3 nap kivételével volt pé, az utolsó pé nap a 19-e volt, azóta viszont nem. ??? Asszem már én sem tudom mi van...
2012. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok megint: ma előttem a másik exepilt ami - :((( Ha igaza van annak, aki azt írta, hogy csak 2-án kéne megjönnie, akkor még lehet, ez is korai volt, 25ös a teszt. Ma vettem Gravit, az 20-as, de asszem várok még pár napot... Neked valami?
2012. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálam semmi változás,tesztet nem csináltam újat. De neked drukkolok, majd írd ám meg!
2012. aug. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!