Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két hónapja használom az...

Már két hónapja használom az ovulácios mikroszkopot de még egyszer se mutatta hogy pete érésem lenne! pedig minden nap nézem! nagy baj lehet? vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy az egy nagy sz*r. :-) Mi is vettünk, de amikor volt a nyúlós dolog és mutatnia kellett volna, semmi, viszont utána 3 nappal igen és azóta is.
2008. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ez egy nagy ló...sz ezek szeint?pedig mindenki ugy dicséri!
2008. máj. 7. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, de aztán véletlenül nem pont középen nyomtam össze a mikroszkópot és ott a szélén látszott a szálkás. Nyomd össze jól, tartsd a lámpa fényétől kb egy méterre és pásztázd végig vele az egész felületet, s láss csodát!!! :)
2008. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pásztázom, mindig máskor jön elő a páfrány. :-)
2008. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!