Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztusban kezdjük a próbálk...

Augusztusban kezdjük a próbálkozást a babára. Ha július 21-én jött meg és 25-ig tartott mikor lehet a peteérésem ha 28-29 naposak a ciklusaim? Mikor legyünk együtt kb? Igaz hogy jó ha előtte 2 napig nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Augusztusban kezdjük a próbálkozást a babára.Julius 21-én jött meg és 25-ig volt.Ciklusaim 28-29 naposak.

Mikor a legesélyesebb hogy sikerüljön kb mikor lehet a peteérésem?

Gravida mellé még kell szedni folsavat?

Nagyon szeretnénk ha hamar megfoganna a kisbabánk.



2012. júl. 29. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Aug. 2-5 körül...

Mást nem kell mellé szedni.

2012. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod több mensinek az adatát, akkor regisztrálj be a www.ciklus.hu-ra. Egész jó a kalkulátora. Nem mondom, hogy nem tévedhet, de ha pontosak a ciklusaid, akkor használható.
2012. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lődd be a ciklus közepét és legyetek két naponta együtt. Nekünk ez jött be, persze mások vagyunk, nem biztos, hogy mindenkinél pikk-pakk összejön, de hátha.

Én a helyedben aug. 1-8 között lennék együtt a párommal 2 naponta.

2012. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!