Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapja hagytam abba a...

1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót és 4 napja kellett volna megjönnie. A kimaradás lehet a tabi elhagyása miatt?

Figyelt kérdés
Teszt nega, hőm 37.1! Összezavarta a szervezetemet a bogyó elhagyása?
2008. máj. 7. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mióta abbahagytam (január) már 2szer nem jött meg, vagyis 3szor, mert most a baba jön! :-) Simán összezavarhat, hallottam már olyat is, hogy vkinek utána 8 hónapig nem jött meg!

ha újra kezdhetném, biztos nem tömném magam ilyenekkel...

2008. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én sem szedem többet az biztos. Köszönöm a választ :)
2008. máj. 7. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy a tabik, mikor én abbahagytam decemberben, akkor az óraműpontos 28 napos ciklus 34 napos lett, aztán áprilisban már nem jött meg és jön a babó :-)

Drukkolok!

2008. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

én októberben hagytam abba, és novemberben a mensi helyett a baba jött :D

28hetes kismama

2008. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 3 hónapja hagytam abba. Az első hónapban 31 napra megjött, aztán utána 42-re. Egy rakás tesztet csináltam, de persze mind negatív lett. A hőm nekem is végig magas volt, 37 fölött, de sajna babó az nem volt sehol. Ráadásul hiába próbálkoztunk mert peteérésem sem volt! :(

Most nagyon várom, mi lesz a harmadik hónapban, lesz e baba?!

Csatlakozom az első válaszolóhoz, ha előről kezdhetném én sem szednék be egy szemet sem!!!!!!!!!

2008. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz! Soha többé nem akarom fogamzásgátló tabit szedni, nekem is annyira bezavart, hogy 2,5 hónapig nem jött meg, aztán dokihoz mentem, aki szintén bogyókkal beindította a dolgot. Akkor rendeződni látszott 2 ciklus erejéig, végül magától állt be. Ez már közel 8 hónapja. Most először érzem úgy, hogy stabilizálódik a dolog, viszont már nagyon szeretnénk a párommal gyereket, és nem értem, miért nem jön össze?
2008. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, lányok!

Nekünk összejött a baba, de én is vártam a peteérésre 2,5 hónapot! Tudom, milyen az! Fel is szedtem 6 kilót, ahogy abbahagytam a tabit...

Megtaláljuk a módját a védekezésnek, ha majd arra kerül a sor, de az biztos, hogy én soha többet nem támogatom ezzel se a Richter-t, se a Schering-et, - amik belőlünk élnek, a bogyófogyasztó nőkből származik a profitjuk 70%-a! Hát rajtam többet nem keresnek...

Érdekesek az orvosok is, azt egyik sem mondja előre, hogy a tabi elhagyása után mi várható... :-//

Fel a fejjel!!!

2008. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, 1. válaszoló voltam...
2008. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót! És nekem is az elsö honapban a 27.dik napra jött meg és csak egy fél napra nagyon kevés volt! Most pedig a 26.dik napra és szintén fél napra csak mert már mulik el!!
2008. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!