Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség esetleges terhességnél?

Betegség esetleges terhességnél?

Figyelt kérdés
Több mint 4 napja nagyon beteg voltam vírusos hasmenés+hányás, igen erős bélgörcsökkel. Voltam orvosnál aki írt fel antibiotikumot+normaflor+görcsöldó+hasfogó. Mára már szinte rendbe jöttem és csak az antibiotikumból maradt pár szem. Igen ám, de 4 napja késik mensi is ami nálam mindig pontosan megjött eddig. Jó pár hónapja tervezünk már tesót sikertelenűl de most ugy le strapált ez vírus hogy ma eszméltem hogy, hoppá még semmi. Holnap tesztelek egy digitális teszttel, de a kérdésem hogy ennyi gyógyszer mellett ha tényleg terhes vagyok mennyire ártalmas a magzatra? Terhes tünetem semmi, csak hogy nem jött meg. És az antibiotikumot hadjam abba már?
2012. júl. 26. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tökre megfáztam mikor terhes lettem (épp mensi kimaradás előtt). Minden bajom volt, gyógyszert kaptam stb.

Utána kiderült terhes vagyok.

A babámnak semmi baja nem lett, most már 2 éves.


Azt nem tudom, hogy abbahagyhatod-e a gyógyszert, de remélhetőleg semmi baja nem lesz a kicsinek, ha terhes vagy.

2012. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Az antibiotikumról annyit tudok hogy végig kell csinálni a kúrát, de ilyen estben tanácstalan vagyok nem szeretnék vissza esni a betegségbe de ártani sem akarok vele
2012. júl. 26. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumot mindenképpen szedd végig, mert különben nem ér sokat, viszont neked rosszat tesz.


Ha netán terhes lennél, akkor sem valószinü, hogy baj lenne belöle, mert egyelöre még független a te szervezetedtöl.

2012. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beágyazódástól számítva kb 2 hétig nincs biokémiai kapcsolat az anya és az embrió között.

Viszont amúgy -sajnos- a betegség és az antibiotikum is hat a mensire...késleltetheti....

2012. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!