Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szedem a gyógyszeremet kb...

Nem szedem a gyógyszeremet kb 3hete. Azóta elvileg volt peteérésem és voltunk is 1-ütt a párommal. most barnázok. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem várod meg míg teljesen kiürül a gyógyszer?3hét sztem kevés ehhez.
2008. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

De lehet a bogyó hatása is.

Azért 2-3 hónapot várni kellett volna, amíg helyreáll a ciklusod normálisan.

2008. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy nőgyógyásszal beszéltem, és azt modta az első menzivel kiürül a bogyó hatása tök hülyeség ez a 2-3 hónap ez csak régi tévhit. De én is sok mindenkitől 2-3 hónapot hallottam. Saja most nagyon barnázok kicsit minha véres is lett vola, pedig a menzim ideje nics még itt :( de ezekszerint megjön vagy nem tudom mi ez :(
2008. máj. 7. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én három hónapja hagytam abba a gyógyszert és nekem is azt mondta a doki, hogy felesleges várni 2-3 hónapot a próbálkozásik, mert hogy ezek már modern gyógyszerek. Aztán a második hónapban összejött a baba. De a gyógyszer hatására vékony volt a még méhnyálkahártyám és a nem tudott rendesen megatapadni a babám, 5 hetesen elment. Szóval én azt tanácsolom várj!

2008. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor várunk, nem szereték bajt. Akor addig szigorúan védekezni kell? Nagyon nagyon barnán folyok este óta ez mitől van? Lehet megjön(csak 16.-án kéne)Vagy előbb lesz mert nem szedek gyógyszert?
2008. máj. 7. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Most a gyógyszer kavar be még, szerintem!

Mi nem védekeztünk, miután abbahagytam, de nem is jött meg 2 hónapig, most meg azért nem, mert úgy néz ki, a baba jön, - legalábbis tele vagyok halvány 2. csíkokkal... :-)

De tényleg érdemes várni, mert a tabi elvékonyítja a méhnyálkahártyát, és nem tud beágyazódni a babó!

2008. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De jó neked :) Sok sikert a babykéhez :)
2008. máj. 7. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Még el sem hiszem! :-) (4. válaszoló)
2008. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!