Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés után hány nap a...

Horváthné Noszlopi V kérdése:

Beültetés után hány nap a beágyazodás és észre veszem e? Meg nem e baj ha picit görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Reggel írtam ide a "kérdésemet" a gyakorin, amit ugyan "segítségül" szánok mindenkinek, aki lombikos, de ha nem akkor is! Magát a beágyazódást én nem vettem észre egyáltalán, de belinkelem ide, amit reggel írtam , arról amit észeltem mindeződi alatt.


Lombikosok, nem lombikosok, segíthetek?

Szeretném megosztani Veletek a boldogságunkat, évek alatt sok jó tanácsot kaptam innen, s most én szeretnék "segíteni", s egyben reményt adni annak,aki vár a csodára. 5 év, 5 sikertelen inszemináció, sok-sok lombik, méhenkívüli, vetélés után amikor már úgy éreztem, elfogadom a sorsot, elindítottuk az örökbefogadást, megtörtént a CSODA! 5 hét 2 napos várandós vagyok, és egy aprócska pöttömcsoda kapaszkodik odabent:) Leírhatatlan a boldogságunk,bár tudjuk,még csak óvatosan örülhetünk, de a jelennel akarunk csak foglalkozni és mi most nagyon-nagyon boldogok vagyunk! 3 aprócska beültetett manóból van most egy a pocakban. Lányok, mindig aggódtam a tünetek,nem tünetek miatt, 2010 óta lombikozunk, elhihetitek,van tapasztalat a hátam mögött! Tényleg nem érdemes tüneteket keresni, mert minden amit érzünk eleinte a stimuláció miatt van, és egyezik a mensi előtti tünetekkel, de még mennyire! Nálam ET.+6.napon pecsételés, előtte tojásfehérjés nyákom lett (holott azt mondják,ez a mensi tünete,mert előbb válik le a méhnyálkahártya), Utrogestant használok,tehát nem volt számomra nem egyértelmű,hogy milyen a nyák...el is keseredtem. Kíváncsiságból méregettem a hőmet...Napi 6 Utrogestan mellett sosem ment 36.4 fölé...ET.+8.nap , ET.+9.nap vérzés, negatív teszt, doki látott, vérzés ellenére szép méhnyálkahártya. ET.+10.nap, vérzés megszűnt, egy egy pecsételgetés csak, majd ET.+11.nap halvány pozitív teszt. Innentől kezdve naponta teszteltünk, és csak erősödött a két csík:) Mellfeszülés transzfer után volt, majd elmúlt!!! és most kezdődik csak újra, érzékenyek, de ez csak azután,hogy pozitív lett a teszt, fáradtság, és enyhe émelygés, de mint írtam, csak a pozitív tesztek után kezdődött. Tegnap ultrahang, és méhen belül már látszik a petezsák:) Még csupán óvatosan örülünk, de hátha reményt adnak soraim. és még egy érdekesség, számtalan lombik alatt, számtalan variáció, elsőnél 2 hét fekvés, nem sikerült, 2.lazábban, sikerült, negyediknél lazábban sikerült, csak sajnos elvetéltem. Most: transzfer után (Pécsiek vagyunk Tapolcára járunk),3 órás zötykölődés hazafele autóval, Marcaliban Tescoban bevásároltunk, transzfer utáni naptól sétáltam, tettem-vettem,nem feküdtem, és visszamentem dolgozni múlt hét csüt.péntek, és a héten egészen tegnapig. Kérlek örüljetek Velünk, és nem szabad feladni sosem, igenis fel kell állni a kudarc után, és elhinni, sikerülhet!

2012. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ez a cikk tartja bennem a reményt ugyanis vérzek 8.nap óta
2013. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Köszi nagyon a cikket. ET+9. napon vagyok, és ma kezdett enyhe pecsételő-szerű vérzésem lenni. Rózsaszínnel indult, most enyhe barnás. Hasam mensisen fájogat, néha szúr, eleinte enyhébben éreztem (a beültetés után), tegnap óta erősebben. Reggel durva émelygés tört rám 2x is, de nagyon rövid volt, talán 20 másodpercesek, majd elmúlt. Ámde egész nap érzek egy enyhe émelygést. Ugye ezek jó jelek???
2013. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!