Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki így? Szerintet...

Járt már valaki így? Szerintetek mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

22-e körül kellett volna megjönnie, mert júniusban is 22-én jött, normális ideig tartott. Mindig napra pontos volt, idegeskedéskor sem késett.

Most azonban hiába várom, azaz inkább nem várom, mert eldöntöttük, hogy jöhet a második baba (már van egy fiunk, októberben lesz 2 éves).

Eddig minden hónapban pontosan éreztem a peteérést, az utolsó menstruáció óta azonban nem éreztem egyszer sem, 1,5 hete pedig többször is együtt voltunk védekezés nélkül. Folyamatosan úgy érzem, mintha meg akarna jönni, de semmi. (Megjegyzem: ezt éreztem az elsőnél is.)

Szerintetek mikor érdemes tesztelnem? Már csináltam 2 napja tesztet, negatív volt, első vizeletből. Létezhet, hogy a ciklus végén volt peteérés és esetleg baba is sikerült, csak még nem ágyazódott be vagy mégis, de nem telt el elég idő a pozitív teszthez? Már nagyon kíváncsi vagyok és alig bírok várni.:/ :)

26/N


2012. júl. 25. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt olvastam,hogy 28 napos ciklusnál visszaszámolnak 14 napot és ez a peteérés ideje de hosszabb ciklusnál kitolódik...

Tehát lehet...

[link]

Nézd meg sok érdekes dolog van itt.

2012. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö!Akkor mi majd nem egy cipöben járunk,egy kis különbséggel.Nekem is 22.-e körül kellett volna megjönnie.Viszont én már kiváncsiságból csináltam egy tesztet 20.-án reggel,persze negativ.De még nem jött meg és nem is igazán szokott ennyit késni.Én sem tudom mikor csináljak tesztet megint!?!?Lehet hogy várok holnap reggelig és ha addig nem jön meg akkor ellövök még egyet.Ja és nekem is mensiszerü szurkálások vannak.(Elsö baba lenne)
2012. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hm. Megnéztem, érdekes. Köszönöm!

Azért vagyok gondban, mert tényleg mindig pontos volt, sosem ért meglepetés, az első babánál késett egyedül, akkor az elmaradt menstruáció után kb. 1 héttel erős pozitív lett az első tesztem is. Az Lily teszt volt, most X-Epil-t vettem.

2012. júl. 25. 10:33
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia Második válaszoló!:) Jó tudni, hogy van még hasonló helyzetben valaki rajtam kívül.:)

Nem tudom, neked milyen érzés szokott lenni, nekem olyan nehézkes a hasamalja (hülye fogalmazás, de tényleg).

Jó lenne, ha történne már valami, nem szeretem a bizonytalan várakozást.:(

2012. júl. 25. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki ezt...Nekem pontosan megmutatta a peteérést...

2012. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is esz a kiváncsiság,de mást nem tudunk csinálni,csak várunk:)Második voltam.
2012. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azóta sem történt semmi. Ugyanúgy érzek apró szurkálásokat. Tesztet nem mertem reggel csinálni, de ha holnap reggelig se jön meg, akkor megint megpróbálom, hátha..
2012. júl. 26. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Megjött vagy babás lettél?

2012. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést.:) Nem történt semmi.:( Nagyon rejtélyes az ügy. Ellőttem kb. 5 tesztet különböző időpontokban, de mind negatív. Megvárom augusztus végét, ha addig ismét nem jön meg, akkor elmegyek a dokihoz.
2012. aug. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!