Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes tesztelnem...

Szerintetek érdemes tesztelnem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Keddre nem vártam, csütörtökön negatív lett a tesztem, majd délután már pecsételő vérzésem volt, pénteken délelőtt megjött, de összesen egy tampon lett aznap tele, meg egy másik kb. félig, ma meg már semmi. Lehetett később peteérésem és azért nem mutatta a teszt és azért jöhetett meg, vagy ne reménykedjem.
2012. júl. 14. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz még 1 teszter. Ha pecsételő vérzésre gondolsz akkor ami neked volt az nem az volt mert az nincs egy tamponnal csak egy pár csepp. lehet hogy volt baba csak nem tapadt meg vérrel távozot. De azért szorítok hogy ne így legyen!!!!
2012. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam pecsételő vérzésre, csak arra, hogy késői peteérés volt, amit nem mutatott ki a teszt, majd megjött, de azért szerintem (meg az előző ciklusaim alapján) nem ennyi mennyiségből áll egy menzesz (gondolom még azoknál sem akik fog.gátlót szednek) Első nap este pecsételés, másnap elég volt egy tampon, mert a másik már félig se volt, utána a harmadik meg teljesen üres. Egész éjszaka nem használtam semmit és semmi vér azóta sem. Én ezt nem értem.
2012. júl. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!