Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon félek!

Lehetek terhes? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk egymás utáni 3 napon. Harmadjéra bennem maradt a gumi, de nem volt gáz, nem is szakadt el meg minden. Amúgy ezt a kérdést már felraktam korábban, szóval ez biztos nem gáz. Mikor csináltuk máskor is mindig ellenőriztük, és mnem lyukadt ki, nagyoon vigyáztunk. Én 26. napra számoltam a biztonságért h megjöjjön mert kb 27.en szokott, hétfőre vártam.Azóta semmi. A múlt héten már rámjött a szokásos hiszti, minden apró dolgon felhúztam magam+ megjelentek a hagyomágyos premenstruális pattanásaim. A hasam tegnap óta fáj, már nagyon várom. Néha úgy is érzem, mintha megjönne.Nem akarom, hogy baj legyen, még csak 16 éves vagyok, és nagyon vigyázunk mindig. Már megkaptam 3 hónapra a tablettákat is, csak várom, hogy megjöjjön, hogy bevegyem. Most is fáj lent a hasam alatt, szóval a nem a gyomromnál. Már sírtam párszor...annyira kivagyok. Lehet h a stressz és a meleg is befolyásolja?
2009. júl. 15. 22:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a Postinor meghozhatja? én azt hallottam sok helyen!
2009. júl. 15. 22:29
 2/18 anonim ***** válasza:
Ma mégcsak szerda van, ne aggódj. A mostani meleg is befolyásolja és az aggódásod is a terhesség miatt. Pár nap késés belefér, ha esetleg a héten mégsem jönne meg, akkor jövő héten vegyél egy terhességi tesztet. De szerintem nem lesz gond.
2009. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Úgy vedd be a gyógyszert, ahogy a használati utasítás írja, ne kísérletezz vele. A fogamzásgátlótól nem fog megjönni.
2009. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

ne stresszelj, amiatt is késhet, a melegtől is....biztosabb lenne egy tesztet csinálnod, ha ott látnád a negatív eredményt, akkor megnyugodnál. ha nem jön meg holnapra, akkor vegyél egy tesztet és csináld meg másnap reggel (ha nem jön meg akkor sem)....ha meg megjön akkor meg hawaii, dizsi, napszemüveg....


20/L

2009. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi nektek.:) ha mégsem jönne meg, tényleg igaz, hogy a postinor és más bármilyen hasonló eseményutáni tabletta meghozhatja? hallottam már ilyenről sokszor
2009. júl. 15. 22:34
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Simán lehet, az ilyesmit annyi minden képes befolyásolni, hogy nem is gondolnád. Nem túl szerencsés, ha bennmarad a gumi, de ha azt mondod, hogy elég óvatosak voltatok, akkor nem hiszem, hogy bármi lenne. És igen, a stressz is nagyban befolyásolja, barátnőmnek néha egy hetet is késik vizsgaidőszakban :D olyankor mindig van nálunk teszt, hogy legalább amiatt ne parázzon. Szerintem Te is menj el a patikába és vegyél 2-3 tesztet. Ha legközelebb is előfordul hogy ennyit késik, akkor legalább ezt hamar ki tudod zárni és nem leszel annyira ideges miatta.


(sose értettem, hogy hogy jöhet le a gumi... nekünk akkor se akar lejönni utána, ha ketten húzzuk... :D)

2009. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Szerintem sem lesz semmi baj.

Amúgy szerintem lelkileg is befolyásolod ezt.

Túl sokat stresszelsz, és szugerálod magad.

Szerintem vegyél egy terhességi tesztet, és meg fogsz nyugodni.

És ezt csinálnám!

2009. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
semmilyen hormontablettát/ eseményutánit NE VEGYÉL BE, csak azért h megjöjjön!!! olyat tesz a hormonjaiddal, hogy a napot is megbánod, mikor elhatároztad h beveszed. nyugodj meg szépen, vegyél tesztet és nem lesz semmi baj.
2009. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben, veszek ha nem jönne meg...de remélem megjön, mivel most is fáj a hasam lent, és folyton érzem mintha megjönne.tudjátok az a fura érzés, hogy putty, bement vmi lötty a bugyimba:D annyira stresszes vagyok... az a fura, hogy időnként fáj a hasam. megjön szerintetek? szorítsatok nekem, lányok!
2009. júl. 15. 22:50
 10/18 A kérdező kommentje:
mit gondoltok, mivel tudnám elütni az időmet, hogy ne gondoljak rá? hisz így csak megeszem az idegeimet...
2009. júl. 15. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!