Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes genetikai vizsgálat? (magánrendelésen)

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A genetika nem befolyásolja a terhességet csak a hormonok. Nem hormonvizsgálatra gondoltál? Mert akkor annak a díja csak maga a konzultációs díj és ez változó minden orvosnál. A hormonvizsgálat vérvételből áll ami a ciklusod folyamán 3 alkalommal történik. Amennyiben a párodat is vizsgálni kell hormonálisan akkor ez annyival több pénz persze... Általában 1 alkalom az 5-10 ezer között változik.
2009. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak hormon vizsgálatra gondoltam, hanem teljes genetikai vizsgálatra (kromoszóma vizsgálatok). Kétszer halt el a magzatom és az orvosom genetikaira küldött, azt mondta valami kromoszóma rendellenesség lehet nálunk. Csak érdekelne kb. mennyibe kerülnek a vizsgálatok. Gondolom lesz hormonvizsgálat is benne. Köszönöm szépen a választ.
2009. júl. 15. 17:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk nem a terhesség létrejöttével van a baj, hanem annak megtartásával, és mivel nem elvetélek, hanem a magzat hal el, ezért gondolom, hogy nem a hormonokkal lesz a gond.
2009. júl. 15. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia én kb:5 éve csináltattam,az attól függ ha van a családban valamilyen genetikai betegség akkor ingyenes,ha nincs akkor fizetni kell érte 4 éve olyan két-háromszázezer Ft környékén volt az ára,amikor nekem csinálták egyedül Szegeden volt ingyenes,a többi helyen fizetni kellett.Ez úgy zajlik telefonálni kell családtervezési Központba,ott fognak adni egy időpontot.Ott egy genetikus elbeszélget veletek majd utana leveszik helyben a vért (nekem akkor jöttek a szüleim,testvéreim és a férjem) sajna nálunk a férjemen kívül, mindenkit meg kellett szurni.Az öcséimnek egyszer már csináltak a genetikai vizsgálatott,tehát adott volt a hibás gén,csak az volt a bibi hogy az egyik kórház nem fogadta el a másik kórház eredményét(ezért kellett újra vért venni a szülöktől és testvérektől.)Utána a genetikus felhívott egy futárszolálatott,sűrgősen le kellett vinni a vért Szegedre,az útiköltséget nekünk kellett fizetni,kb: 4-5 hónapot kellett várni az eredményre.
2009. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-5 hónapot várni az eredményre??

Ez nagyon sok. Genetkai vizsgálatra küldött az orvos,mert a terhességeim(2)során elhalt a magzat. Nálunk a családban semmi öröklendő betegség nincs. Nagyszüleim is 70 és 90évesek múltak.Remélem nem kell ennyit várnunk.

2009. júl. 16. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia utolsó vagyok előbb is van az eredmény,ha fizet az ember.De majd mindent elmondanak ha kérsz időpontott a Családtervező Központba.Itt a cím és a telefonszám :1148 Budapest,

Bolgárkerék u. 3.

(az Örs vezér tértől 5 percre)


06-1-363-2229

06-1-363-5272

06-1-383-8477


Félfogadás előzetes bejelentkezés alapján a következő időpontokban:


Hétfő: 14.00 - 15.00

Kedd, Csütörtök: 14.00 - 17.00

Szerda, Péntek: 09.00 - 10.00

az email cím: csaladtervezes.uw.hu

2009. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sikerült elmenned végül a genetikai vizsgálatra?

Mi is hasonló cipőben járunk, két elhalt terhességem missed ab-bal végződött a 8. ill. a 9. héten üres petezsák miatt, de engem nem küldött az orvosom erre a genetikai vizsgálatra.

Viszont szeretnénk megcsináltatni, mert ez már nem véletlen.

Kérlek írd meg, hogy elmentetek e, hogyan zajlott, mennyibe került, hol voltatok, stb. Persze csak ha nem esik nehezedre beszélni róla.

Előre is köszönöm:

Rita

2010. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 000 000 forint. Most kaptam ajánlatot. Ez az alapvető vizsgálat, de rögtön kibővítettet javasoltak, vagyis 1 000 000 + 300 000 Ft.
2015. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!