Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki azt mondja hogy mikor...

Valaki azt mondja hogy mikor hosszú hónapokon át figyelte a magát akkor nem esett teherbe, de mikor nem érzett semmit akkor sikerűlt neki, ez fordítva is igaz?

Figyelt kérdés
mióta próbálkozunk a babával azóta nem éreztem ilyet mint mostanában remélem ez jó jel hogy érkezni fog a mi babánk is végre :)

2012. júl. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha gyereket akarsz, akkor dugni kell, nem nézelődni.
2012. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

:):):)

Én valahogy így voltam. Az első 3 hónapban mindig éreztem szurkálásokat, mindent figyeltem. Valamiért még barnázni is elkezdtem mensi elött 3 napot, amit elötte soha nem tapasztaltam. A 4. hónapban, amikor mellesleg vizsgaidőszakom is volt, így nem is tudtam annyi időt a testem figyelésére fordítani, sikerült. Akkor nem is éreztem semmit, nem volt hasszurkám ovunál vagy ilyesmi. Az első tünetem az volt, hogy nem barnáztam és a nemvárt elötti napon már majd leszakadtak a melleim. Tudtam,hogy másnap reggel sem fog megjönni és pozi lesz a tesztem. Így is volt:)

2012. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy először is nem a kérdésedre válaszolok de szeretném megragadni az alkalmat hogy az első hozzászóló minősíthetetlen kommentjét értékeljem. Közönségesnek és ízléstelennek tartom ahogy kifejezted magad habár a tartalmában van némi igazság de tudod aki régóta próbálkozik azzal hogy gyermeke lehessen minden eszközt és minden fórumot megragad hogy közelebb kerüljön a céljához. Nyilván ez az érzés számodra ismeretlen hisz akkor nem ily módon reagálsz!!!

Kedves kérdező! Neked saját tapasztalataimon okulva azt tudom tanácsolni hogy valóban ne figyeld magad és ne görcsölj és megérkezik hozzád is a gólya!!! Nekem ehhez 8 hónap kellett!! Drukkolok!!!

2012. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat! :) első válaszóló nem voltam kíváncsí a bunkó válaszodra :@ és ha ez megnyugtatt téged már egy ÉVE próbálkozzunk :(
2012. júl. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!