Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes attól hogy...

Lehetek terhes attól hogy ennyi féle készítményt szedek?

Figyelt kérdés
Szedem a Betabronz kapszulát a Walmarktól, hogy könnyebben barnuljak és ne égjek le, hajhullásra szedem a Revalidot és ma megyek hajvizsgálatra ahol valószínű hogy felírnak majd valamit. Ma elkezdtem szedni még folsavat is, ebből elég ha 219 mg-os tablettából napi egyet szedek? Ja és narancsbőröm van, amire ma vettem a herbáriában paprikaolajos masszázsolajat, amitől kipirosodik és ég a bőröm(nem csak nekem, ennek ez a hatása), ettől ugye ha teherbe esem nem lesz bajom? (a lábam, popsim és a hasam kenem vele)
2008. máj. 6. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: a készítményektől terhes tuti nem leszel.

Azt viszont nem tudom, hogy a kenceficéknek lenne-e magzatkárosító hatása.

Én Elevitet szedek, abban 0.8 mg folsav van, szóval a te 219 mg-os folsavad a terhesvitaminhoz képest sok.

2008. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod tőle, végül is ezek csak vitaminok. Én is sokfélét szedtem. És nem egészen idetartozik , de megírnád a narancsbőrre való olajnak a nevét, és hogy neked mennyire használt?
2008. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul tettem fel a kérdést. Inkább akkor így fogalmazom: Nem gátolják-e a teherbeesést?
2008. máj. 6. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,h gátolja,de a baba érdekében óvatosabban kéne szedned ezeket.A Revalid szerintem nem gond,az csak vitamin,viszont ezzel a betabronzzal vigyázz.A folsav jó.Egyébként a hajadra próbáld ki a béres szépségvitamint.Nem hízlal,viszont cink, sőt folsav is van benne és akkor nem kell ennyi mindent szedned.
2008. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egész biztos,hogy nem gátolja és bajod sem lesz tőle!A folsav szerintem is sok.Elég az,ami az Elevit-ben van!
2008. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elevitet nem akarok szedni, mert elég sok kétes dolgot hallottam és olvastam ról, meg ha összejön a baba akkor is inkább a Hipp Natal terhesvitaminját fogom szedni, mert az természetes anyagokból készül.
2008. máj. 7. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!