Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyon sok bő krémes folyás...

A nagyon sok bő krémes folyás ovuláció után 3-6 nappal mi lehet?

Figyelt kérdés

Életemben nem találtam még hasonlót. Ennyire még nem volt sosem. Igaz barátcserjét szedtem és maga az ovulációs nyálka is nagyon sok volt, igazi termékeny. Most hogy túl vagyok a peteérésen nagyon erős fehér közepesen sűrű krémes folyásom van, szagtalan, tehát remélhetőleg betegség kizárva.

Tapasztalt már valaki ilyet?

A babásokat és a nem babásokat is kérdezném. Köszi a válaszokat előre is.


2008. máj. 6. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes!
2008. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mert nálam ilyen nem volt még, hogy ennyire sok lenne, mintha níveás lennék :D Nagyon sok.
2008. máj. 6. 12:09
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindig sok és krémes folyásom szokott lenni ovu utáni napokon. Állítólag ez megkönnyíti a hímivarsejtek útját, mert gyorsítja őket.
2008. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem is most van először ilyen, aztán hígul. Olyan mintha jönne a következő ovuláció vagy mi a manó.
2008. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem is hígult, de ovuláció nem lehet mert a hőm az egekben. Közben kaptam másoktól erre a kérdésre választ, hogy sok kismama tapasztalt ilyet, úgyhogy reménykedem :)
2008. máj. 7. 17:42
 6/21 anonim ***** válasza:
Na mi lett a bő,krémes folyásból? Ugye babuci!?
2009. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
SZiasztok? Jelenleg ovuláció után vagyok 3 nappal, és ugyan azt tapasztalom mint a kérdező!! végül baba lett belőle?? Más is tapasztalt ilyet???
2016. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én is ugyanezt tapasztalom. 2napja volt ovum és azóta ömlik belőlem fehéres tojásfehérjés v nem is tudom milyen folyás. nem viszket nem fáj tuti nem fertőzés.
2016. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ugyanebben a cipőben járok. Valaki megírhatná, hogy mi lett végül a sorsa az ilyen jellegű folyások után.
2020. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi lett a vege nalatok?🥹
2023. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!