Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem van vagy teherbe...

Peteérésem van vagy teherbe estem?

Figyelt kérdés

14.én volt meg a mensim,és 17.-e óta mérem a hőmet

a következők lettk

17.-én 36,2

18.-án 36,4

19.-én 36,4

20.-án 36,5

21.-én 36,6

22.-én 36,5

ma reggel együtt voltunk és az aktus után pár percel a bal petefészkem szurkált nyilalgatott most is érzem még bár nem olyan erősen..akkor érzem igazán ha hanyatt fekszem úgy beszúr...babát szeretnénk...bár pcoval diagnosztizáltak még régen...májusban abbahagytam a fogamzásgátlót junisban volt 2 hétig maszat és most ebben a hónapban rendesen megjött,a mensi előtt is voltunk együtt egy párszor

segítsetek léci mert reménykedem benne..

vagy most volt peteérésem...folyásom tegnap volt ilyen híg világos fehér színű..hasonló mint a tej

ha kell ellinkelem a görbém is

köszönöm a válaszokat előre is


2012. júl. 22. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

ha 14-én volt meg a menstruációd, akkor nem lehet peteérésed, a peteérés a menstruáció előtti 14. napra tehető, ezen belül persze inkább +- 4 nap, de abban az időszakban biztos. Persze akkor, ha rendszeres a menstruációd. hány naposak átlagban a ciklusaid?

Ettől függetlenül ha együtt voltatok védekezés nélkül a menstruáció előtt, akkor annak is van esélye, hogy akkor estél teherbe, létezik spontán peteérés is, amit orgazmus is kiválthat például.

Az együttléttől számított 7. napon kezdődik a beágyazódás és általánosságban a 12. napra fejeződik be. Onnantól még 1-2-3 nap, mire hcg hormont kezd el termelni a szervezet, és akkor már kimutatható terhességi teszttel is, hogy ott a baba.

2012. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia!fuuu...hát mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót használni akkor minden hónapban volt valami mesni féle...

nemtudom én kb 31 naposra számolom a ciklust

mert sajnos nem pontos.....de miota abbahygatm akkor volt ugye 2 hétig barnás....gondolom az azért mert előtte hagytam a gyógyszert..de most normális mensim volt aminek örültem..naptárak szerint kb 26-augusztis3.-áig lehet valahol a pém

de akkor ma aktus után mi volt az az éles bal oldali fájdalom?

itt a hőgörbém

[link]

2012. júl. 22. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,hogy nem vagy terhes, de aztán ki tudja. Most lesz majd szerintem peteérésed,lehet azért volt az a fájdalom és a folyás,de lehet mástól is.

Én amikor abba hagytam a gyógyszert rá félévre lettem babás, de másnak meg rögtön össze jön. Ez a szervezettől és a gyógyszer erősségétől is függ szerintem. Próbálj meg türelmes lenni. Szurkolok!

2012. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor közeledik a peteérés, nekem is szokott szúrkálódás lenni az egyik oldalamon, akkor kezdenek el érzékenyek lenni a melleim is, és olyan is szokott lenni, hogy akkor kicsit fáj a szex, mert érzékeny, ugye peteéréskor a méhszáj helyzete is megváltozik, tapintható is, persze csak belülről.

mindenképpen vegyél tesztet és akkor kiderül!

2012. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mellem nem fáj...

ovu tesztet a rosmannba szerinted mennyiéer kapok pl:5 dbosat?

vagy dm-ben olcsóbb?

2012. júl. 22. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:

hát én clearblue-t vettem 7000 forintért, 7 darabos, ennél jóval olcsóbbak vannak és ugyanolyan megbízhatóak:


dmes: corax a neve, 2300/csomag.

rossmann: babymark, 3000/csomag.

illetve gyakori a patikákban: evidence standard, 1200-2000/csomag.

Az a lényeg, hogy ha veszel, akkor amikor pozitiv a teszt, akkor sem a pizitiv teszt idején van tüszőrepedés, hanem az azt követő 24-36 órában.

Persze amikor pozitiv a teszt, akkor is érdemes együtt lenni, mert átlagban a spermiumok 72 óráig életképesek és ha elég erősek, akkor kivárják odabenn a tüszőrepedést. :)

Sok sikert!

2012. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!ma megyek el majd venni ovu tesztet...de szerintem este meg is csinálom..:)
2012. júl. 23. 07:51
 8/8 anonim ***** válasza:
na mi ujsag???
2012. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!