Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti elmondanátok a főnökeidnek,...

Ti elmondanátok a főnökeidnek, hogy lombik programra mentek?

Figyelt kérdés
2 éve nem sikerül a baba,ez a 3.clostys hónapom,utána a dokim szerint jön a lombik,inszem.Nem tudom,hogy beszljek-e róla a főnökömnek,hogy el kell majd járogatnom vizsgálatokra.
2012. júl. 22. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Meg különben is nem én írtam azt hogy védett valaki a kezelés alatt.
2012. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jézusom, kedves Henrietta, Te nagyon buta vagy, ne haragudj!


Csak segíteni szerettem volna, hogy esetleg ha még nem akarnád megosztani a főnökköddel a babatervezés gondolatát, akkor ne hívd már fel rá a figyelmedet akaratodon kívül.


Szerinted, ha beírod a nevedet a Google-ba, akkor mit fog kiadni? Pl ezeket!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


És még egy csomó mást is, ezek csak példák!

Honnan tudod, hogy valaki nem teszi ezt még meg rajtam kívül és súgja meg olyan embernek akinek Te nem szeretnéd elmondani? Érted már?


Amúgy oda írsz és azt, amit csak szeretnél!

2012. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne az én nevemmel törődj, hanem a kérdésre válaszolj!

Én nem szégyenlem hogy lombik programban veszünk rész. A telephelyen ahol dolgozom mindenki tudja. A cégnél meg majd elmondom ha már biztos lesz az időpont.

Meg ha zavarnak a válaszaim akkor ne olvasd el a válaszaimat.

2012. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Heni te tényleg sötét vagy.

Szerencsétlen ember csak segíteni akart te meg letámadod.

Nem is baj, hogy nincs gyereked, úgysem tudnál neki semmi értelmeset tanítani

2012. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

ti sem neki.

én vagyok sötét?! Úgy néz ki hogy egy rohadt kérdésre sem lehet válaszolni mert letámadják az embert.

2012. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Henrietta!


Maga olyan sötét, mint egy abszolút fekete test. Önnek gyerek helyett egy medúzát ajánlanék, idegrendszerük hasonló összetétele miatt.

2012. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis több "kedves Heni" az egysejtűeknél, mert levette a nevét! Ha egyáltalán megértette, hogy miért, de ezt már nem hiszem, hogy megtudjuk:)))

Elment inkognitóban dühöngeni:(

2012. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsánat, de nem volt időm végigolvasni a válaszokat.

Munkaügyes vagyok, így tudom, hogy jobban jársz ha beszélsz a főnököddel, mert pl lombik program alatt nem lehet elbocsánati a dolgozót.

Én ettől függetlenül is beszélnék vele, sokkal elnézőbb lesz ha tudja, hogy miért kéretőzöl el, késel el, vagy mész táppénzre stb...

2012. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!