Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti elmondanátok a főnökeidnek,...

Ti elmondanátok a főnökeidnek, hogy lombik programra mentek?

Figyelt kérdés
2 éve nem sikerül a baba,ez a 3.clostys hónapom,utána a dokim szerint jön a lombik,inszem.Nem tudom,hogy beszljek-e róla a főnökömnek,hogy el kell majd járogatnom vizsgálatokra.
2012. júl. 22. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
nálunk is 2 éve nem jön a baba. nálunk napokon belül indul az injekciózás a lombikhoz. muszáj lesz elmondani, mert én táppénzre megyek a leszívástól és az minimum 2 hét. meg az a legtisztább ha tudják szerintem.
2012. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igen mindenképpen.Sajnos muszály is.Én szinte neki mondtam el legelőször.Azért elkerülhetetlen,mert elég gyakran és meghatározott időkben kell eljárni ellenőrzésre,vizsgálatra.Úgyhogy szóljál neki!Sok sikert!
2012. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam , méghozzá azért, mert akkor védett vagyok, és nem rúghat ki ha emiatt megyek tp-re.
2012. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam, mert elég gyakran kell járni vizsgálatokra a legkülönbözőbb időpontokban. Szerencsére nagyon megértő volt! :)
2012. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el, szabadsággal megoldottam a vérvételeket és a vizsgálatokat. A végén volt egy kicsit nehezebb, mikor kétnaponta kellett menni, de arra is találtam ki jó indokot, miért épp kétnaponta kell a szabi. Én csak a betöltött 12. hét után mondtam el, hogy baba lesz, arról a mai napig senki sem tud, hogy ez lombik útján sikerült. Az ok, hogy védett vagy addig, míg részt veszel a programon, de ha elsőre nem sikerül akkor sajnos utána a "pihenő időben" már azt csinálnak veled, amit akarnak...
2012. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem inszem volt, és nem mondtam el. Senkinek semmi köze nem volt hozzá, és én is azon a véleményen voltam, hogy ha nem sikerül, ki fognak rakni. Én elmentem táppénzre előtte valami rejtélyes dologgal, azt mondtam hogy ki kell vizsgáltatni magam, mert rosszul vagyok és pihennem kell.

Sikerült az inszem, majd elmondtam, hogy babát várok, és a "rejtélyes " dolog az az volt, hogy lám lám terhes lettem váratlanul és tervezetlenül, ezért éreztem mindig rosszul magam.

Tök hihető volt:)

2012. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Félek picit,hogy mit fog reagálni, az a kemény,érzelemmentes típusú nő...
2012. júl. 22. 15:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló!

Legalább a neved ne rakd ki, ha ilyen kérdésekhez kommentálsz, a saját érdekedben!

Még nem vagy védett, és a net kapcsán bármi megtörténhet.

Maradj inkább anonim!

2012. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mondd el, akkor nem kell hazudoznod. eggyel kevesebb gond. nem kell azon agyalnod, hogy most éppen mit hazudj, hogy hihető legyen a távolléted oka...
2012. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

kedves 8. válaszoló!!!

Most ebbe mi a rossz amit írtam???? Meg oda teszem ki a nevem, ahova akarom!!!

2012. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!