Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen sűrűn kell enni a...

Milyen sűrűn kell enni a védőnőhöz? Eddig csak a 8 héten voltam, létezik, hogy Ő jelentkezik telefonon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom ez a 8. héten akart lenni. Akkor kellett volna megbeszélnetek a következő alkalmat. 11. hétig nem jelentkezik, akkor hívdd fel sztem.
2009. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit!!! Egyébként már a 21. hétben járok.
2009. júl. 14. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia akkor keresd meg ...érdekes..

Én a 6.héten voltam akkor megbeszéltük hogy a 12.heti ultrahang utánn megyek megint a leletekkel.....

Neked nem mondott semmi???Jó védőnőd van..:-(((

2009. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

21. hétben vagy és csak egyszer voltál a védőnődnél??? Te figyi, az összes szociális ellátásnak alapkövetelménye, hogy legalább 4-szer megjelenj a védőnőnél!!! Hát ezt én nem is értem, hogy történhet meg... elvileg már csomó vizsgálaton túlestél (AFP, 12. 18. heti genetikai UH) ezeket mind fel kell jegyeznie a terheskönyvedbe. Egyáltalán adott Várandós gondozási kiskönyvet??? Szerintem hívdd azonnal...

2009. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor most felhívom. Eddig mindent a dokim írt be a könyvbe, amikor nála rákérdeztem akkor azt mondta, hogy majd hív engem a védőnő! De egy kicsit gyanús, hogy eddig még nem keresett ezért fordultam hozzátok segítségért!
2009. júl. 14. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
sok sikert! Csak kíváncsiságból, leírnád majd mit mondott a védőnő, miért hanyagolt el?
2009. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, ma voltam a védőnőnél azt mondta, hogy Ő nem veszi olyan szigorúan a megjelenést. Akkor megyek, amikor úgy érzem, hogy van kedvem menni.
2009. júl. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!