Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kéne "próbálkoznunk"?

Mikor kéne "próbálkoznunk"?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni!Ma van az utolsó menszi napom és a ciklusom 26 napos általában!Sosem mérem a hőmet,mert nincs rá lehetőségem és azt szeretném kérdezni tőletek,hogy mikor lenne érdemes a párommal próbálkozni,hogy babánk legyen?Fél időnél azaz 13 nap környékén?Vagy szerintetek mikor?Válaszaitokat előre is köszönöm!
2009. júl. 14. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden másnap a legbiztosabb! Nekem is 26 naposak a ciklusaim, de 11, 14, 15. napokon volt az utolsó 3 havi mérés alapján.Egyéb tüneteket is figyelhetsz: folyás, hasfájdalom. Én akkor 2-3napog ügyetlenebb vagyok,erre most figyeltem föl. Sok sikert!
2009. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!
2009. júl. 14. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
És csinálhatsz hozzá lh-tesztet is.
2009. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az milyen teszt?
2009. júl. 15. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ovulációs-teszt a becsületes neve. A pé. előtti kb. 36 órában pozitív. Drogériákban kapható, ott van, ahol a terhességi tesztek, mindent leírnak a használatin. Szerintem ez a legpontosabb módszer elméletileg.
2009. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ha ez segít akkor venni fogok!:)
2009. júl. 16. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem, beválik!
2009. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A ciklus második fele 14 napos szokott lenni, vagyis szerintem ha neked 26 napos ciklusaid vannak, akkor már a 12. napon vagy akörül mindenképpen próbálkozzatok. Sok sikert!
2009. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 honapig probálkoztunk a férjemmel,6 honapig nem mértem sem hömet sem semmi,csak annyi volt hogy nem védekeztünk.A 7-ik honapban már elég türelmetlen voltam és annek az oldalnak köszönhetöen figyeltem a fojásom alapján mikor van peteérésem,amikor a fojásom olyan volt mint a tojásfehérje az este eggyütt voltunk a férjemmel és azota 6 hetes terhes vagyok.Remélem tudtam segiteni.
2009. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Hát minden lehetséges dolgot meg fogok próbálni!Grat a terhességhez!
2009. júl. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!