Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk és eddig ez...

Babát szeretnénk és eddig ez a hónap a legbiztatóbb,3 napja késik a hőm 36,9. Teszet még nem mertem csinálni mert sok volt már a kudarc. Légszi nézetek már a görbémre?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 14. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az a jo hogy feljebb van mint az alaphöd, és én 2 nap mulva tesztelnék drukkolok ird majd meg mi lett. az én görbém is hasonlo
2009. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy a 14. vagy a 18-19. napon volt ovulációd. Jókor voltatok együtt. Eddig jó a görbéd, de ebből sajna nem derül ki, hogy babás vagy-e vagy sem, csak ha megjön, vagy nem jön meg.


3 napos késésnél már próbálkozhatsz egy teszttel.

2009. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, biztatásokat.

Remélem baba lesz a dologba :)

Már nagyon régóta várunk rá.

Hozzá teszem a ciklusom mindig 27-28 napos, órát lehetne igazítani hozzá olyan pontos. Eddig nem késett soha.

2009. júl. 14. 10:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egész nyugodtan tesztelhetsz!
2009. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én adok neked egy tippet ha elfogadod.

Először is,remélem sikerült most a babó,szorítok neked érte.

De ha nem,akkor dobd ki a francba az lh teszteket,és ne méregesd feleslegesen a hődet sem.Nem vagyunk egyformák.Nekem pl sosem felelt meg a statisztikának a hőm,és mindig rosszkor voltunk együtt ezért nem jött össze a baba sokáig.És később sem úgy alakult a görbém ahogy várható lett volna,sokszor becsapott még terhesen is.Viszont,amióta magam figyeltem,a testem jelzéseit mikor van pém,azóta már 2 gyönyörű babát összehoztunk.

A peteérés jeleit figyeld meg magadon,és úgy időzítsetek.

Nálam pl enyhe mensi szerű görcsök kísérik,több a hüvelyváladékom,nyálkás áttetsző tojásfehérje szerű.Nekem ez a legbiztosabb jele a pé-nek.Ezzel a módszerrel,hogy így kifigyeltem mikor van pé-m,még a gyerekeim nemét is befolyásoltuk.És mindkétszer bejött az időzítéses módszer.

Ha rendszeres a ciklusod,akkor kb-ra amúgy is tudod mikor van pé-d.Figyeled a jeleit is,akkor biztosra mehetsz.

Nekem kb középidőben van,de nem mindig.Azt is észre veszem ha spontán van,mert akkor is vannak tünetek.

Sok sikert kívánok a babához,és ne görcsölj rá nagyon,mert az is oka lehet a sikertelenségnek.

2009. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ebbe teljesen igazad van. Sokáig nem értettem a középidős fájdalmaimat de azóta tudom ez normális mert peteérés volt a dologba. Még orvoshoz is voltam emiatt.
2009. júl. 14. 11:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves 10.47-es válaszoló! Hogyan befolyásoltátok a gyerek nemét? Már feltettem ezt kérdésnek, mert nagyon érdekelnek a tapasztalatok, az elméletet tudom. De inkább oktatást kaptam...Mikor voltatok együtt?
2009. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj nyugodtan. Van esélyed a pozitív tesztre. Majd írd meg mi lett szurkolok!
2009. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

11.07-nek!

Először is biztosnak kell lenned benne,hogy mikor van pé-d.

Ennek megfelelően kell az együttléteket időzíteni.

A fiú spermák gyorsabban mozognak mint a lányok,viszont rövidebb az élettartamuk.Tehát ha fiút szeretne a pár,akkor peteéréskor célszerű együtt lenni,mert mivel gyorsabbak nagyobb az esély fiúra.

A lányok lassabban mozognak,de hosszabb az élettartamuk.

Így ha lányt szeretne a pár,akkor pé előtt pár nappalra kell időzíteni az együttlétet,mert a lányok ki tudják várni az ovulációt a hosszabb életképességük miatt.

Nálunk ez a módszer 2x bejött.

Persze garancia semmire nincs,de logikusnak logikus a magyarázata.

Sok sikert mindenkinek.

2009. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi, tehát nektek ez működött.
2009. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!