Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktustól számított mennyi...

Az aktustól számított mennyi idő amíg kimutatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

a barátommal tegnap este/éjszaka szeretkeztünk és nem tudja hogy időben húzta-e ki mert pont begörcsölt a lába :S

ma reggel semmi bajom nem volt olyan 2 óra fele elkezdett fájni a fejem mindenem fájt belázasodtam (az igazságba az is bele tartozik hogy tegnap éjszaka egy pólóba mentem haza ami kb 20 perc séta volt mert nem éreztem a hideget)

na és most meg ijedtünk mindketten nehogy baj legyen és szeretnék venni egy tesztet de az kimutatja ilyen hamar? vagy mikortól mutatja ki leghamarabb

mert van ez a 72 órás gyógyszer ez az utolsó reményünk


2012. júl. 18. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Peteéréstól számítva 2 hét kb. mire kimutatja a teszt. Most felesleges totál.
2012. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem biztos benne, h időben kivette-e menj el nődokihoz és írass fel 72 órásat, mert a teszt legkorábban aktus utáni 14. (!) napon mutat valamit!!
2012. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

legkorábban 14 nappal az aktus után, a jelenlegi lázad, fejfájásod biztos nem ettől van, nem is lehetne még semmilyen tüneted, megfáztál éjjel.

Jelenleg semmi és senki nem tudja megmondani, hogy teherbe estél-e, ezért ha még nem akartok babát, akkor marad a 72 órás tabletta. Nőgyógyász írhatja fel, patikában tudod kiváltani. Jó lenne ezek után óvszert használni, mert ez a tabletta nagyon káros a szervezetedre, a majd időben kiveszem pedig nem védekezés, ezt Te is láthatod.

2012. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen tudom de ez egyszeri alkalom volt nem lesz ilyen többet az a helyzet hogy nem voltam még nőgyógyásznál meg kérhetek mindenkit hogy nem ítéljenek el 17 éves vagyok

és nagyon nem szeretnénk babát ha a 14. nap után csinálom meg a tesztet akkor az abortuszon kívül van még valamilyen lehetőségünk

2012. júl. 18. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes elképzeléseid vannak a teherbeesés menetéről.

Egy nap után nem lehet terhestüneted, mert egy nap után nincs terhesség.

Több nap, míg a megtermékenyített petesejt elér a méhbe, s elkezd beágyazódni. Innentől beszélünk csak terhességről, és ilyenkor kezd csak el termelődni az a hormon, amit a teszt kimutat. Kb. az ovuláció után 14 nappal ér el olyan szintet, hogy a teszt kimutassa.


A tabletta a fogamzást akadályozza meg, nem a terhességt szkítja meg. Tehát csak akkor lehet elkalmazni, ha még nincs terhesség, ezért csak 72 órán belül működik (illetve van, ami 120 órán belül.)


1. Ha nem akarsz gyereket, akkor menj el esemény utáni tablettát íratni.

2. Ha nem akarsz gyereket, akkor ne megszakítással védekezz, mert az egy megbízhatatlan szar módszer, amivel előbb vagy utóbb jó eséllyel teherbe esel.

2012. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ha már a teszt pozitív, akkor csak az abortusz, meg a szülés van, más nincs.

Ha nem akarsz terhes lenni, akkor MOST menj el esemény utáni receptér, és amilyen gyorsan csak tudod, vedd be.

Egy abortusz egyébként 30 ezer forint, egy óvszer kb. 250. Talán jobban megérné azt használni, nem gondolod?

2012. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha megvárod a tesztet és netán pozitív lesz, akkor az abortusz marad

most itt nem beszélek az örökbeadásról, a felnevelésről stb.

tehát akkor már nincs olyan gyógyszer, ráolvasás, amitől megszűnne a terhesség, ha ez a döntés, akkor el kell vetetni

2012. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Összefoglalom röviden az előzőeket, oké? :

HA nem akarsz babát még és abortuszt sem , még most menj el nődokihoz esemény utániért!!!!!!!!! (és legközelebb csakis gumival csináljátok)


Nem kell itt körmondatokat írni, szexel, csak azt nem tudja h védekezni is kell hozzá.....

2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kiegészíteném az előzőeket azzal, hogy az abortusz se sétagalopp, utána később akár gondjaid is lehetnek a teherbeeséssel, mikor felnőtt fejjel majd valóban szeretnél babát.... :(

ja és ott van még ugye a lelki oldala (hiába nem szeretnéd a babát, a tudat, hogy volt valaki benned, akit elvettek, örökké benned marad)


szóval az sem jó felfogás (ha úgy gondolnád), hogy "ha terhes leszek, max majd elvetetem...

2012. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a peteéréstől számított 14. napon vagy az aktustól számított 14. napon

mutatja ki?

2012. júl. 22. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!