Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztonságos 100 kilogrammosan...

Biztonságos 100 kilogrammosan gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,milyen magas vagy.Gondolom,hogy elötte nem a´rtana pár kilót ledobni,de beszélj a nögyógyászoddal,hogy ö mit jvasol.Gondolom,hogy hajlamosabb vagy a cukorbetegségre,esetleg magas ve´rnyomásra,amit a terhesség elöhozhat.De ez nem biztos.

minden képpen orvossal konzulta´lj.

2008. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam, hogy sokkal súlyosabb hölgyek is vállaltak babát és egészséges kicsijük született. (nézz utána!) Viszont így nagyobb az esélyed a terhességi cukorra, szívbetegségre, magas vérnyomásra stb. Egy pár kilótól azért nem ártana megszabadulnod. Ha hízol 10-20 kilót az már kicsit sok lesz a szervezetednek.
2008. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a második fiammal 105 kg voltam mikor terhes lette. -3kg-val mentem szülni. MOst a 3. babával szintén ennyivel keztem,bár most híztam már 4kg-t. Gyorsan jöttek egymás után igy nem tudtam lefogyni. Se magas vérnyomásom nem volt(nincs),a cukrom is jó. De ha teheted próbálj meg egy pár kilótól megszabadulni. Mert lehet nem mindenki olyan szerencsés mint én.


30 hetes kismama

2008. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a lényag hogy legyen babád hisz egy nő baba nélkül nemtud igazán boldog lenni.nyugodtan vállalj babát. majd diétáztatni fognak arra viszont készülj fel. de nyugodtan vállalj.Nem te vagy az első és nem is az utolso aki 100 kg mal babát vállal.

és akik 43kg?mert pont most egy csaj aki fogyozott most lett terhes és 1 hétig táplálták a korházban .szoval az mivel jobb?

semmivel.

nyugodtan vállalj. valaki meg 150 kg mal lesz terhes. és mi van abban? semmi. szurkolok neked mindenjot kivánok.

és még annyit hogy aki mellettem feküdt a korházban az meg 6 honaposan 020 kg volt és csak 6 kg-ot szedett fel terhesség alatt. szoval aki teltebben kezdi kevesebb is megy fel rá

2008. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, megnyugtattatok!
2008. máj. 5. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mindkét gyerekemmel kerek 100 kilóval estem teherbe. Az elsővel 7, a másodikkal 9 kilót híztam. Se terhességi cukrom nem volt, se semmi. És jobban bírtam a terhességet, mint egy vékony csajszi. Majd lefogysz, ha akarsz szülés/szoptatás után!!

Sok sikert! :o)

2008. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!