Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Vajon baba vagy...

Mi lehet ez? Vajon baba vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés
Június 3-án voltam együtt a párommal pont a ciklusom 14-ik napján, de 9-én megjött a ciklusom 20-ik napján ilyen még SOHA nem fordult elő velem legrövidebb ciklusom is eddig 21 napos volt! Bár rengeteget idegeskedtem családi problémák miatt lehet ezért jött meg ilyen hamar vagy talán nem tudott beágyazódni a baba? és ami fura, h nem volt erős a mensim csak az első 2 nap! Ma vagyok az 5-ik napon és nagyon fáj a mellem nem lehet, h még is csak baba van a dologban? Érdemes később tesztet vennem?
2009. júl. 13. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, egy tesztet mindenképp megér!
2009. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ha volt is baba, az a vérzéssel együtt távozott a szervezetedből. Nem hinném,hogy bármilyen hormongondod lenne, egyszerűen csak az idegesség bekavart, azért ha máskor is előfordul érdemes felcsörgetni a nőgyógyászt, de nem hinném, hogy gond lesz. Nos, nézd, van rá példa, hogy a menstruáció megjön terhesség alatt, ha úgy gondolod van rá esély, azt a 700-800 Ft-ot mindenképp megéri, hogy tisztában légy vele mi a helyzet :)
2009. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!