Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen pszichés problémák...

Milyen pszichés problémák akadályozhatják a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka, hogy nem jön a bébi, ha fizikailag mind a leendő apa, mind az anya teljesen rendben van?
2008. máj. 5. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha túl görcsösen akarod az nem tesz jót!Ne stresszeld magad!!!sok sikert!!
2008. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron gyereket akarsz, és nem gondolsz másra! Ilyenkor jó egy picit "kikapcsolni"! Bár tudom könnyű mondani, de próbáld meg! Én is így vagyok már! Nem is nézem, hogy mikor kéne megjönnie meg ilyesmi, csak belövöm kb.-ra hogy mikor van pé aztán ahogy alakul! Szóval nyugi és ne stresszelj! Próbálj meg valami új hobbyt kitalálni magadnak, ami leköti a figyelmed picit! Kitartást! Összejön! :)
2008. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 hónapja próbálkozunk. Most jött össze remélem (tegnap halvány 2 csíkos volt a teszt) Szóval. az első 3-4 hónapban minden nap másra sem tudtam gondolni mint a babára, már szétolvastam magam a neten ezzel kapcsolatban, pl: termékenység elősegítők stb. Aztán a doki felírt closty-t és elsőre összejött. Az orvos tanácsára a 11-16 napig minden nap együtt voltunk. Vegyél ovu tesztet az sokaknak segít. és ami nagyon fontos, ezt is az orvos mondta, hogy a 11-25 napig kétnaponta ha együtt vagy a pároddal az az igazi próbálkozás, nem pedig a véletlenszerű szex, mert a véletlenszerű szex csak 20 %-nak jön össze. sok sikert:)
2008. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Idegeskedni nem szabad, de hogy most gondolsz a babára vagy sem, annak semmi köze a pszichéhez. és tudod mit? én még beszéltem is hozzá :)) (persze csak magamban) és lám jött is !
2008. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!