Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik jobb az Elevit vagy a...

Melyik jobb az Elevit vagy a Clostilbegy?

Figyelt kérdés
már egy éve szeretnénk babát a párommal és sajnos eddig nem jött össze,ezért gondoltam,hogy valamit elkezdek szedni,hátha igy sikerül.
2008. máj. 5. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez két tök más gyógyszer: az elevit terhesvitamin, a closty pedig egy ovuláció serkentő gyógyszer, azt csak orvosi utasításra és kontroll mellett lehet csak szedni.

Menj el dokihoz!

2008. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! Két teljesen más gyógyszer! Szerintem is keress fel egy dokit!
2008. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 TELJESEN MÁS GYÓGYSZER!!! A CLOSTIT CSAK, ÉS CSAKIS ORVOSI FELÜGYELET MELLETT LEHET SZEDNI. CSAK!! NAGYON NAGY BAJT IS CSINÁLHATSZ MAGADNAK, HA CSAK ÚGY BEKEPKODOD... AKÁR ÖRÖKRE ELSZAKÍTHATOD MÉG AZ ESÉLYT IS HOGY VALAHA BABÁD LEGYEN...

NE CSINÁLJ BUTASÁGOT!!!!!!!!!!

2008. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!