Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ismerősöm patikában...

Egy ismerősöm patikában dolgozik és vásárolhat kedvezménnyel a kérdésem hogy a lombikhoz valo injekciokat is megveheti kedvezménnyel?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem arra nem vonatkozik a kedvezmény.

Én arra gondolok hogy csak a vény nélküli vitaminokra és hasonlókra adnak kedvezményt.

2012. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vonatkozik is receptköteles gyógyszerekre, az biztos, hogy csak saját magának vagy a családtagjainak a nevére szólót válthatná ki. De szerintem is csak recept nélküli dolgokat vehet kedvezményesen
2012. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat reménykedtem hogy spórolhatok majd egy kicsit:(
2012. júl. 13. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még időben írok-e, de ha jól emlékszem (már 2 éve nem patikában dolgozok), a lombikhoz való hormoninjekciókra nem volt TB támogatás, teljes árasak voltak. Ebben az esetben érdemes tájékozódnotok, mert NAGYON komoly eltérés lehet két patika árai között, ami az egyik helyen 75.000 Ft, az a másikon lehet, hogy 85.000 Ft. Gyógyszerekre - mindegy, hogy vényköteles-e vagy sem - tényleg tilos kedvezményt adni, viszont az árrés a nem támogatottak esetén eltér.
2012. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm igen még időben kaptam infot csak aug-tol kell majd elvileg.tudsz esetleg patikát ajánlani ill nem ajánlani?
2012. júl. 20. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ajánlani nem - az árrés termékenként/termékcsoportonként teljesen eltérő lehet, úgyhogy szerencse kérdése is az egész, mert szinte biztos, hogy tudnak majd aktuális árat mondani (ha mondjuk 4 éve volt utoljára ilyen készítményük, akkor az akkori árat látják a gépben.. ).


Nem ajánlani: hát több szemtelenül drága gyógyszertár is van Pesten, pl. ha zuglói vagy, akkor a Gizella Patikát messziről kerüld el, ill. általában (bár nem mindig) a bevásárlóközpontokban magasabbak az árak. Ahol biztos van készleten és nem megrendelni kell: SOTE Nőgyógy. Klinikák környékei ill. a Déli Gyógyszertár (bár utóbbi szerintem drága).

2012. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!